BurstCopy

BurstCopy download

BurstCopy

BurstCopy küçük boyutlu ve kolay kullanıma sahip bir dosya taşıma programıdır. Program bir kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemi yapıldığında Windows’un kendi dosya taşıma aracı yerine devreye giriyor ve dosyaları hedef klasöre taşıyor. Bunu yaparken de Windows’tan daha hızlı bir şekilde yaptığını ifade ediyor.

Programa kaynak ve hedef klasör gösterilip bu doğrultuda taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Programın içinden dosya aktarımını durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir zamanda duraklatılan kopyalama işlemi tekrar devam edebilir.

Program kopyalama işlemi sırasında hatayla karşılaştığında bunu aşmak için birkaç sefer deneme yapar. Eğer sorun çözülmezse tüm aktarımları sonlandırmadan sadece hatalı dosyayı atlayabilir.

Programın etkileşimli dosya listesi içinden yapılan dosya aktarımların tümünü (başarılı-başarısız) görebilirsiniz.

Windows Gezgini’yle bütünleşik yapıya da sahip. Bu sayede herhangi bir dosyaya farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda açılan sağ tuş penceresinden ‘BurstCopy‘ seçeneği sayesinde dosya aktarımı yapılabilir.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 12.50$’dır.

BurstCopy download

Bir cevap yazın

indir, program indir,