Bodrum’da bu rezaleti gören yok mu?

c44419.jpgBir internet sitesi, Bodrum’a gelen kadınlara, adrese teslim jigolo buluyor Ama hiç kimse de ’Siz burada ne yapıyorsunuz kardeşim?’ diye sormuyor

BODRUM’da rezalet! Beldede kurulan bir internet sitesi, kadınlara ‘raporlu’ jigolo servisi yapıyor. Konuyu Habertürk’teki köşesinde gündeme getiren Balçiçek Pamir, sitenin adresini vermedi, ancak tanıtımını köşesine taşıdı. Sitenin tanıtımında, çalışanların tümünün yasal yaş sınırı üstünde olduğu vurgulanarak, “Verdiğimiz hizmetlerin hiçbiri fuhuş amaçlı değildir” deniliyor.

Sonra da her ne hikmetse fuhuş yapmayan (!) personelin, periyodik AIDS ve Hepatit testine tabii tutuldukları, isteyen müşteriler için günlük sağlık raporu bile alınabileceği belirtiliyor. TANITIMDA ayrıca, hiçbir personelin cinsel ilişkiye teşvik edilmediği, hiçbir müşteriye cinsel ilişki taahhüdünde bulunulmadığı, ancak hizmet esnasında oluşacak gelişmelerden de organizasyonun sorumlu olmadığı belirtiliyor. Yani ’Seks garantisi vermiyoruz ama olacaklardan sorumlu değiliz!’ deniliyor.

Siteden gerçek Bodrumlular çok rahatsız. Rezaleti sayfalarına taşıyan bodrumhayat-com adlı internet sitesi, ’Bodrum’u yönetenlerden bu rezilliğe dur diyecek bir tek kişi yok mu?’ diye feryat ediyor. Ancak görünen o ki, rezaleti hiç kimse görmüyor!

Bir cevap yazın

Bodrum, fuhuş, Jigolo,