Bu klip çok konuşulacak! Nil Anka

NİL ANKA YİNE NEFES KESTİ!

Nil Anka çok konuşulacak klibinin çekimlerini tamamladı. Çok yakında TV’lerde yayınlanacak klibi ve kendisi hakkında sohbet ettik…

Klibiniz tamamlandı. Henüz yayınlanmadı ama biraz bahseder misiniz?

-Klip için çok çalıştım ve güzel sonuçlarda aldık. Yeniden Başla adlı şarkımın klibi. Elbette ilk klibimin olmasının artıları ve eksileri oldu ama zamanla çok çok daha farklı projelerle en iyi şekilde yoluma devam edeceğim.

-Klipte kiminle çalıştınız?

Abdullah Sami Ercan ile çalıştık. Gerçekten titiz bir ekip ile özenle çalışıldı. Abdullah Bey oldukça pozitif bir insan. Gönülden teşekkürlerimi sunuyorum buradan tekrar.

-Sizi biraz tanıyabilir miyiz? Nil Anka hakkında biraz bahseder misiniz? Müzik tutkusu nerden başladı?

Kendimi keşfettiğim dönemden bu yana hep başarıya odaklı oldum. Başarısızlığa inanmıyorum bazı kaybedişler olabilir ama başarısızlık olması için kaybedişlere yıkılmak lazım. Bunu ilke edinerek pes etmekten vazgeçtim ve bir çok insanı dinler, araştırırım ama sonuçta kimseyi umursamadan bildiğim istediğim yolda yürürüm. Öğrendiklerimi göz ardı etmem ama her insanın sesine kulakta vermem.

Müzik ise çok eskilerden. Klişe bir söz ama çocukluğumdan bir tutku. Bu yolda bilgi ve tecrübe eksikliğimi zaman içinde çok çalışarak kapatacağıma inanıyorum. Bu benim hayatım, tutkum. Bunun için savaşıyor ve savaşacağım.

Özel hayatınız nasıl? Aşk için ne yorum yapabilirsiniz?

Şöyle söyleyeyim özel hayatımı özel tutmayı tercih ediyorum. Aşkı ise kesinlikle bağımlı yaşamayı severim. Bir kadın ve erkek eşitliğine inanmam. Erkek üstündür ama ilişkide etik davranışlarda kadın ve erkekte eşittir bence ve aşkı zirvede de dipte de yaşamaya korkmam ve yaşarımda.

Hayatı seviyorum. Hayallere ulaşmak zor oluyor ama çok çalışarak devam etmek. Hayallerin savaşçısı olmak kişiye kazandırır. Bende çok iyi yerlere geleceğime, kendime ve azmime güveniyorum.

Son olarak hedefiniz nedir?

Hep daha iyisine odaklı olarak sadece müziğimle insanlara ulaşmak ve Türkiye’de yapılmamış bir çok projenin öncüsü olmak istiyorum. En çokta yıllar sonra bir gün birilerinin kendilerini yetersiz gördükleri bir anda akıllarına gelerek onlara ilham, örnek bir kişilik olmak büyük bir hedef benim için.

Ve bir çok insanın elimden geldiğince iş ve eğitim anlamında önlerini açmak ve bir çok sokak çocuğu içinde elimden geleni yapmak.

İşte Nil Anka’nın çok konuşulacak klibinden sıcak kareler:

(Resimlerin büyük halini görmek için için üzerine tıklayın. Orjinal büyüklükteki resimleri indirmek için buraya tıklayın)

Bu klip çok konuşulacak! Nil Anka için yorumlar “3”

Bir cevap yazın

Nil Anka, Nil Anka fotoğrafları,