Blink

Blink download

Blink

Blink! oyuncular için özel olarak tasarlanmış, üstün özelliklerle donatılmış bir çevrimiçi oyunculuk platformudur. Blink! sayesinde arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, mağazada beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza indirebilir ve GameSec anti hile teknolojisi ile korunmuş oyun sunucularında güvenle vakit geçirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Mağaza

Blink! oyun mağazasında aksiyon, strateji, macera v.b. gibi popüler oyun türlerine göre gruplandırılmış yüzlerce ücretsiz oyun ile ilgili ekran görüntülerine ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza çok kısa bir süre içerisinde indirebilir ve kurulum zahmetine girmeden tek tık ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer oyun ile ilgili güncelleme paketleri yayınlanmışsa Blink! otomatik olarak oyunlarınızı son sürüme güncelleyecektir. Böylece her zaman oyunlarınız güncel kalacaktır.

Oyunlarım

Blink! mağazadan indirmiş olduğunuz oyunlara dilediğiniz zaman “Oyunlarım” sekmesinden ulaşabilir ve oyun güncelleme, oyun başlatma işlemlerini buradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

GameSec

Çevrimiçi oyunlarda, oyuncuların adil şartlarda rekabet edebilmelerini güvence altına alan GameSec anti hile teknolojisi Blink! ile bütünleşik olarak çalışır. GameSec, gelişmiş hile tespit tekniklerini kullanarak, bilinen hile türlerinin tespit edilmesinde son derece etkili bir çözüm sağlar. GameSec ile hile kullandığı tespit edilen oyuncular yasaklandığı takdirde, bir daha aynı sunucuya kesinlikle giriş yapamaz.

Arkadaşlar

Arkadaşlarınızla Blink! üzerinden anlık mesajlaşabilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda veya oyun açtığında Blink! sizi sesli ve/veya görsel olarak bilgilendirir. Böylece arkadaşlarınız ile Blink! üzerinden her zaman iletişim halinde olabilirsiniz.

Topluluk

Blink! arkadaşlarınızla birlikte ortak bilgi ve medya paylaşımında bulunabileceğiniz bir ortam sunar. Dilerseniz arkadaşlarınızla mesaj, fotoğraf veya video paylaşabilir ve arkadaşlarınızın göndermiş olduğu içeriklere yorum yazabilirsiniz.

Oyun Geliştirici

Bireysel veya kurumsal oyun geliştiricileri, geliştirmiş oldukları oyunlarının tanıtımını ve yayınını Blink! mağaza üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Oyun geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu arayüzü ile oyun geliştirici paneli oyun geliştiricilerin hizmetinde. Üstelik tek kuruş dahi ödemeden!

Blink download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,