BitDefender Antivirus Free Edition

BitDefender Antivirus Free Edition indir

BitDefender Antivirus Free Edition

BitDefender Antivirus Free Edition, ücretsiz bir virüsten koruma yazılımıdır. Bilindiği üzere birçok bilgisayar güvenliği üreticisinin ücretsiz virüsten koruma yazılımı bulunmaktadır. Lakin ücretsiz olarak sunulduklarından güvenliğiniz için temel teşkil eden özelliklere sahip değillerdir. BitDefender Antivirus Free Edition, bu durumun aksine genelde ücretli yazılımlarda bulunan son derece önemli özelliklerle sunulmaktadır.

Yazılımın Temel Özellikleri:

  • Gerçek Zamanlı Tarama: Sisteminizi her türden tehlikeye karşı anlık olarak korur. Kopyalanan veya o an internettten indirilen yani üzerinde işlem yapılan tüm dosyalar taranır.
  • Etkin Virüs Denetimi: Piyasaya yeni çıkan yani henüz tanımlanmamış olan dosyalara karşı pro-aktif koruma sağlar.
  • İzinsiz Girişleri Tespit Etme Sistemi: İnternet veya ağ üzerinden bilgisayarınıza erişim sağlamaya çalışan şüpheli girişleri denetler ve zararlı olabilecekleri engeller.
  • B-Have: Sezgisel tarama yaparak tespit edilen şüpheli dosyaları temizler veya karantinaya alır.
  • HTTP Tarama: İnternet bankacılığı ve diğer önemli işlemlerinizde sizi her türden dolandırıcılık işlemine karşı korur.

Yukarıda sıralanan özelliklere ek olarak; BitDefender Antivirus Free Edition yazılımı sistem kaynaklarını en asgari düzeyde kullanması, akıllı tarama ile taranacak alanlara öncelik atayarak hızlı tarama yapabilmesi, rootkit tespit etme sistemi, sistemi açılış segmentinde tarayabilmesi gibi ek özelliklere de sahiptir. Yazılımın kullanımı çok kolaydır ve yenilikçi bir arayüze sahiptir. Ücretsiz virüsten koruma yazılımları arasında sahip olduğu özelliklerle öne çıktığı düşünülmektedir.

BitDefender Antivirus Free Edition download

Bir cevap yazın

Antivirüs Programları, ücretsiz programlar,