Biri Aramıza Katıldı

biri_kocnet_80.jpgKoç.net’in telekomünikasyon markası Biri, şu sıralarda tanıtılıyor. Bu yeni Biri neler getiriyor?

Türkiye’nin özel şirketlere kurumsal hizmet veren Koç.net, Biri markasıyla birlikte son kullanıcılara ulaşıyor. Şu anda 5 ildeki 99 santralle 2.950.000 haneye ulaşabildiğini söyleyen Koç.net, Biri ile tamamen kendi omurgası üzerinden ADSL internet bağlantısı sağlamayı hedefliyor.

Tarifeler Ne Durumda?

Koç.net’in Biri’si esasen TTNet ile benzer ücretlerle piyasaya çıkıyor. Fakat ilk çıkışa özel olarak bazı özelikler kullanıcılara ek olarak sunuluyor. Kullanıcılarına 8 GB’lık posta kutusu alanı ve 5 GB kotalı dosya depolama alanı gibi ek alan sunan Biri, dikkati esas indirimli tarifelerle çekiyor.

biri_tarife.gif

Limitli tarifelerde 1 Mbit ve 4 GB kotalı tarife aylık sadece 14,90 YTL’ye kullanıcılara sunulurken en üst seviyedeki kotasız 4 Mbit’lik bağlantı kampanya dahilinde sadece 46,90 YTL’ye sunuluyor. Bu ücretler aboneliğin ilk ki ayı boyunca geçerli olacak. Bundan sonra ise TTNet’le aynı fiyatlar üzerinden aylık aboneliğinizi sürdürebiliyorsunuz. Güzel bir haber olarak aboneliklerde abonelerden süre taahhüdü istenmediğini de belirtelim.

Telefon Hizmeti de Var

Biri’den satın aldığınız ADSL bağlantısını kendi şebekesi üzerinden sağlayan Koç.net sadece ADSL bağlantısı üzerinden size telefon görüşmesi imkânı da sunuyor. Ayrıca bunun için ek bir sözleşme veya başvuru gerekmiyor. Tek yapmanız gereken, size abonelikle sağlanan Airties üretimi modemin arkasına bağladığınız ev telefonunuzla normal şekilde numara çevirmek ve istediğiniz GSM, şehirlerarası veya uluslararası numarayı çevirmek. Bu şekilde %44’e varan indirimlerle telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Aboneliğinizi iptal ederseniz kablosuz ağ destekli modemi ya iade ediyorsunuz ya da 50 YTL karşılığında modem sizin oluyor. Biri hizmetlerine Türkiye çapındaki Beko, Arçelik ve Bilkom bayilerinden ulaşılabiliyor. İlginç bir ayrıntı olarak çalışan kişiler için isterseniz hattınız akşam 11’de bile bağlanabiliyor.

Bilgi için: Biri

Yorumlar “Biri Aramıza Katıldı”

  • selin:

    koçnet guzel bi kampanyayla cıkıs yapmıs. onemli noktalarda ayrılıyor ttnetten bence.. rekabet icin sonunda guclu bir grup geldi, tuketicinin her turlu isine yarar:)

Bir cevap yazın

ADSL, biri,