Bilsoft Toplu SMS Programı – Kendi Telefonunuzdan ÜCRETSİZ SMS

Bilsoft Toplu SMS Programı [Kendi Telefonunuzdan ÜCRETSİZ SMS] indir

Bilsoft Toplu SMS Programı - Kendi Telefonunuzdan ÜCRETSİZ SMS

Bu program ile artık toplu sms gönderimine para ödemeyeceksiniz. Sadece kendi telefonunuz ve hattınız üzerinden basit bir şekilde bedavaya binlerce tek ya da toplu bir listeye sms gönderebilirsiniz.

Piyasada toplu sms hizmeti minimum 1000 SMS için 30 TL gibi rakamlardan başlamaktadır. Bu program sayesinde Turkcell, Avea ya da Vodafone operatörlerinin düzenlediği sms paketlerini kullanarak sınırsız toplu sms atabilirsiniz.

Uygun fiyata SMS göndermek için GSM operatörlerinin (Turkcell, Avea, Vodafone) SMS kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Örneğin 10.000 SMS için 10 TL kampanyasından yararlanarak çok uygun SMS gönderimi yapabilirsiniz. (Not: Operatörlerin SMS kampanyaları farklılık göstermektedir. Güncel SMS kampanyaları için operatörlerden bilgi alınız.)

Excelden rehber yükleme özelliği ile excel formatında bir listeden program rehberine numaraları toplu atabilirsiniz yada kendiniz manuel programa yeni numara tanımlaması yapabilirsiniz.

Özel günler için (Kandil, Bayram vb.) yada işiniz ile ilgili bildiri, kampanya, tanıtım amaçlı toplu mesaj atabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece bir telefon, gsm hattı ve birde bilgisayar. Telefonunuzu data kablosu ya da bluetooth aracılığı ile bilgisayara bağlıyorsunuz. Daha sonra programı çalıştırıyorsunuz karşınıza gelen listeden telefonunuzun bağlı olduğu portu seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar. Artık tüm rehbere toplu sms ya da herhangi bir numara tek sms gönderebilirsiniz.

Tüm gsm abonelerinin farklı sms tarifeleri mevcuttur. Kullandığınız gsm  hattının verdiği kampanyalardan birini alarak sınırsız sms gönderme keyfini yaşayın.

Ürünü kazandığınızda mail adresinize program ve lisansı online gönderilecektir.

Bilsoft Toplu SMS Programı – Kendi Telefonunuzdan ÜCRETSİZ SMS download

Bir cevap yazın

program indir, Sohbet - İletişim programları,