Bilsoft Cari Takip Programı

Bilsoft Cari Takip Programı indir

Bilsoft Cari Takip Programı

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ve elektronik terazi desteği ile marketinizde en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz. Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7′ den 70′ e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kurulum : Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız. Antivirüs programı veya Güvenlik duvarınız açık ise programın kurulumu için yetki izni isteyebilir. Bu ekran karşınıza gelmesi durumunda “İzin Ver” seçeneğini seçip kurulumu tamamlayınız. Program kurulduktan sonra masaüstüne kısayol atmaktadır. Programa ilk girişte kullanıcı adınız bilsoft, şifreniz ise 1234 dür. Programa girdikten sonra kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Cari Takip 1.4 Versiyonuna Yeni Eklenen Özellikler

 • Esnek Listeleme Özelliği

Cari, Stok, Fatura, kasa, banka gibi alanlarda kayıtların başlıklara göre sıralanması sağlanmıştır. Örneğin fatura bölümünü açtığınızda ister tarih sırasına göre, isterse firma ismine göre kayıtları listeleyebilirsiniz.

 • Günlük Yedekleme Sistemi

Bilsoft Cari 1.4 ile Bilgileriniz artık daha güvenli! Bundan böyle program açılışta bilgilerinizi günlük yedekliyor. Yedekleriniz, programın yüklü olduğu dizinde “Yedek” klasörü altına günlük depolanmaktadır.

 • Hatalı Stok Kartı Girişine Son

Programa eklediğiniz stok kartlarınız artık kontrol ediliyor. Daha önce kaydettiğiniz stok kartını eklemeye çalıştığınızda program sizi uyarıyor. Böylece mükerrer kayıt girişiniz engellemiş oluyor.

 • Raporarı Excel’e Aktarma

Yeni Sürüm 1.4 ile almış olduğunuz raporları Excel dosyasına aktarabilirsiniz. Program bu sayede esnek bir rapor sistemi sunarak farklı raporlar almanızı sağlamaktadır.

 • Carilerde Grup Oluşturma

Programda oluşturduğunuz müşterilerin gruplarını menüdeki “Cari Grup Tanımlamaları” bölümünden tanımlayabilirsiniz.

 • Kasa’da Güncel Sorgulama

Kasa bölümündeki sorgulama alanları güncellendi. Artık kasa bölümünde istediğiniz kriter ve tarih aralığına göre sorgulama yapabileceksiniz.

 • Görsel Değişiklikler

Programı daha kolay ve esnek kullanabilmeniz için bazı görsel değişiklikler yapılmıştır.

Program Özellikleri

 • Stok oluşturma, düzenleme, silme

Tüm ürünler anında elinizin altında. Stoklarle ilgili raporlara hızlı erişebilir barkod etiket basabilirsiniz.

 • Ürünleri Kategorize Etme

Bu sayede stoğunuza ekleyeceğiniz ürünleri daha hızlı bulabilir ve düzenli halde saklayabilirsiniz.

 • Ürün Barkod Numarasına Göre Hızlı Satış Fonksiyonu

Satış anında sadece barkod okutulup hızlıca satış yapabilirsiniz. Dilerseniz ürün gezgini’ni açıp kategori veya isme göre arama yapabilirsiniz.

 • Elektronik Terazi

Elektronik terazi desteği ile daha rahat edeceksiniz.

 • Müşteri Bilgilerini Saklama

Veritabanınıza düzenli müşterilerinizin bilgilerini kaydedip, gerektiğinde başvurabileceğiniz bir adres defteri görevi görür.

 • Alışveriş Raporları Hazırlama

Satışların detaylı ve filtreli raporları alınabilir Excel, Word, Adobe Acrobat dosyalarına dönüştürülebilir ya da yazıcıdan direkt çıktılar alınabilir.

 • Esnek Raporlama

İki tarih arası ya da müşteri bazlı rapor oluşturma.

 • Hızlı Satış

Market Satış Programı market, büfe gibi yerler için geliştirilmiş, hızlı satış yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Market Satış Programı ile işyerinize gelen ve giden ürünlerin takibini kolayca yapablir, ay sonu ya da haftalık raporlar alabilirsiniz. Müşteri bilgilerinizi saklayabilir, ürünlerde ya da satışlarda herhangi bir sorun oluştuğunda müşteri bilgilerine başvurup onlarla irtibata geçebilirsiniz

Bilsoft Cari Takip Programı download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,