İşte Beyaz’ın gerçek aşkı – Neslihan Oyal

İşte Beyaz’ın gerçek aşkı - Neslihan OyalGamza Karaman ile birlikte olduğu sanılan Beyaz’ın gerçek sevgili ortaya çıktı.

Yakışıklı şovmen Beyaz’ın gerçek aşkını “Hey Canlı” ortaya çıkardı.Evet, ünlü şovmen Beyaz, Kocaeli’nde yaşayan Neslihan Oyal ile aşk yaşıyor. Görgü tanıkları, Beyaz’ın haftada iki kez kız arkadaşının Kocaeli’ndeki evinde bir araya geldiğini söyledi. Öyle ki Beyaz haftanın iki günü akşam saatlerinde Kocaeli’ne gidiyor ve sevgilisi ile buluşuyordu.

Önceleri mahalle sakinleri Beyaz’ı apartmanlarına girdiğini görünce çok şaşırmışlar seslerini çıkarmamışlar ancak ziyaretler sıklaşınca meraklı mahalleli Beyaz’a yaklaşıp, “Hayırdır Beyaz çok sık gelir oldun memleketimize” diye sormuşar.

Beyaz, “Evet çok özel bir arkadaşım burada yaşıyor onu ziyarete geliyorum diye cevaplamış. Mahalleli ve apartman sakinleri kısa bir araştırma yapmış ve daha önce FOX TV’de yayınlanan ‘dedektif biraderler’ dizisinde oynayan Neslihan Oyal‘ın kendi apartmanlarında oturduğunu saptayınca gerçek ortaya çıkmış. Beyaz’ın bu ziyaretleri, tutulduğu tutkulu aşktan kaynaklanıyormuş.

Neslihan Oyal Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Neslihan Oyal, Neslihan Oyal çıplak, Neslihan Oyal fotoğrafları, şovmen beyaz,