Berrak Tüzünataç’tan ilginç savunma

Berrak TüzünataçBerrak Tüzünataç, soyunma kabini yerine mağazanın ortasında bikini denemesi yaparken görüntülendi. Skandallar kraliçesi kendisini şu sözlerle savundu: Gayet normal, büyütecek ne var bunda!

Ekranların güzel oyuncusu Berrak Tüzünataç’ın adı skandallardan kurtulmuyor. Daha önce komedyen Şahan Gökbakar’la ‘Balkon Skandalı’na imza atan güzel oyuncu geçtiğimiz sene de Çeşme’de yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’la şezlongda yakalanarak magazin sayfalarının manşetlerini süslemişti.

İŞTE BERRAK TÜZÜNATAÇ’IN OLAY YARATAN O FOTOĞRAFLARI!

Uzun süredir gözlerden uzak olan ve ABD’de oyunculuk eğitimi alan Berrak, yurda bir döndü pir döndü. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte tatil için Çeşme’ye giden Tüzünataç, yine yaptı yapacağını.
KÖTÜ SÜRPRİZ

Alaçatı’da alışveriş turuna çıkan oyuncu, bir mağazaya girerek bikini almaya karar verdi. Beğendiği bikinileri soyunma kabini olduğu halde mağazanın ortasında denemeye başlayan Tüzünataç’ı bir sürpriz bekliyordu. Kimseye aldırış etmeden aynanın karşısına geçen güzel oyuncu bikinileri ardı ardına denemeye başladı. Bu sırada fotoğraflarının çekildiğinden habersiz olan Berrak’ın keyfine diyecek yoktu. Oyuncunun keyfi bugün çıkan haberlerden sonra kaçtı.

İLGİNÇ SAVUNMA!

Twitter sayfasında yapılan haberleri eleştiren Tüzünataç şunları yazdı: Gayet normal bir olay. Büyütecek ne var bunda. Bomboş olan bir mağazada hepimiz bir şeyler denedik. Doğal olarak karar vermek için aynaya baktık. Niye bu tavır? Ayrıca bikini satan bir dükkanda emin olun aynaya bakan ne ilk ben olacağım ne de son” Berrak’ın bu savunması herkesi şaşırttı!

BİKİNİ ALTINI DEĞİŞTİRDİ

Alaçatıda girdiği mağazanın ortasında bikini altını böyle değiştiren Berrak Tüzünataç, objektiflerden kurtulamadı. Soyunma kabinini kullanmayan güzel oyuncu, rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

BİKİNİ ŞOV ERKEN BAŞLADI

Yaz aylarında plajlarda yapılan bikini şovuna bu sene erken start verildi. Berrak Tüzünataç, sahile inmeden bikinili görüntülenerek bir ilke imza attı.

SEZLONG UNUTULMADI

2010 yılında komedyen Şahan Gökbakar ile balkonda yaptığı aşk kaçamağı aylarca konuşulan Berrak Tüzünataç, 2012 yılında da boş durmadı. Oyuncu geçtiğimiz sene Çağatay Ulusoy’la şezlongda kaçamak yaparken görüntülenmişti. Tüzünataç, 2013’e de bikini skandalıyla damga vurdu.

Bir cevap yazın

Berrak Tüzünataç, Berrak Tüzünataç soyunma kabini, soyunma kabini,