Begüm Kütük sokakta hala Safiye

Begüm Kütük hala SafiyeGenç oyuncu Begüm Kütük, sevgilisi Erdil Yaşaroğlu’yla ilişkisini anlattı.

Genç oyuncu Begüm Kütük, sevgilisi Erdil Yaşaroğlu’yla ilişkisini anlattı: “Biz çok zıtız aslında. O çocuk gibi, ben öyle değilim. İyi anlaşıyoruz, hiç büyük bir kavgamız olmadı. Ben evlenip boşanmak istemiyorum. Yaşlandığımda el ele tutuşup onunla aynı resme bakmak istiyorum.”

Ekranla tanışmanız nasıl oldu?

– Aslında her şey 2001 senesinde “En İyi Profesyonel Manken Yarışması“nda üçüncü olmamla başladı. Orada tanındığım için herkes modellik yolunda ilerleyeceğimi düşündü, ama ben oyunculuk teklifi gelir gelmez kabul ettim. Oyunculuğa “Melek” dizisiyle başladım. O bittikten sonra “Ağa”, “Kurtlar Vadisi” ve “Hayat Güzeldir”de rol aldım.

Bunların içinde en çok ses getiren “Kurtlar Vadisi” oldu. O projeden sonra hayatınızda neler değişti?

– Çok şey değişti. Bunun ilk tepkilerini sokağa çıktığım anda yaşadım. Nereye gitsem, kiminle konuşsam herkes beni “Safiye” diye çağırmaya başladı. Gerçekten sokağa çıktığınızda, “Kurtlar Vadisi”nin saygı gören ve gücünü asla inkar edemeyeceğiniz bir dizi olduğunu anlayabiliyorsunuz. Ben sokakta hálá “Safiye” diye çağrılıyorum hatta…

Rolünüzle ilgili hiç unutamadığınız bir anınız var mı?

– Başıma birçok olay geldi. Otoparklarda para almamaları, bazı yerlerde hesap ödetmemeleri, “Babanıza saygılar”, “Polat Ağabey’e çok selam” gibi durumları çok yaşadım. Ama hayatım boyunca karşılaştığım en ilginç olay, Kızıltoprak’ta benzin alırken başıma geldi. Tam benzin alırken, arkamdan bir adam geldi ve bir zarf uzattı. Ben adama “Bu ne?” der gibi baktım. Zarfın üzerinde “Polat Alemdar ve Ailesi” yazıyordu. Bir düğün davetiyesiydi. Adam “Gelirseniz çok seviniriz” dedi ve gitti. Şaşkınlıktan adamın arkasından bakakaldım.

“Kurtlar Vadisi”nden sonra neler yaptınız peki?

– Daha sonra Safiye’ye benzer çok teklif geldi, ama hiçbirini kabul etmedim. 1,5 sene boyunca sinema programı sundum. Bu benim için çok büyük zevkti. Ünlü yönetmenlerle, ünlü oyuncularla kendi programım için röportajlar yaptım. Bu yaptığım en keyifli işlerden biri oldu. Daha sonra bir gün Kartal Tibet beni gördü ve “Hayat Güzeldir” için teklifte bulundu. Küçüklüğümden beri hayranı olduğum Kartal Tibet’in teklifini hemen kabul ettim. Çok keyifli ve çok güzel bir iş oldu, ama maalesef reyting yüzünden yayından kaldırıldı. Bu beni çok üzdü ama hayatın bir gerçeği işte… Diziler bitiyor, diziler başlıyor.

Siz tescilli bir modeldiniz ama oyunculuğu seçtiniz. Neden?

– Oyunculuk benim sevdiğim bir alan. Basında bana hálá “manken Begüm Kütük” deniyor. Bundan rahatsız olan biri değilim. Çünkü modellik de oyunculuk kadar saygıyı hak ediyor.

Neden devam etmediniz peki modelliğe?

– Çünkü modelseniz, kendinize daha fazla dikkat etmeniz gerek. Spor yapmalı, diyetinize dikkat etmeli ve daha bir sürü detaylarla uğraşmalısınız. Ben bu kadar dikkat etmiyorum kendime. Çok iştahlı olmam da ayrı bir unsur tabii! Asla, sadece beyaz peynirle yaşayamam.

Magazin basınında pek yer almamanıza rağmen, erkek arkadaşınız Erdil Yaşaroğlu ve eski sevgilisi Şebnem Dönmez’le birlikte göründüğünüz fotoğraf çok konuşuldu. Sizce bu olay neden bu kadar büyüdü?

– Benim içim bu konuda çok rahat… Erdil’le 14 aydır çok düzgün ve güzel giden bir ilişki yaşıyorum. Yıllar önce, Erdil ve Şebnem bir ilişki yaşamışlar ve daha sonra bitirmişler. Yıllar sonra da ben Erdil’le bir ilişki yaşamaya başladım. Erdil’le Şebnem hálá arkadaşlar ve ayrıca Şebnem benim de arkadaşım. Dışarıda birbirimizi gördüğümüz zaman arkadaşımıza selam vermeyecek miyiz? Böyle saçma bir şey olabilir mi? Bu hem saygısızlık hem de büyük bir ayıp… Bu olay neden bu kadar büyüdü anlamadım. Ayrıca büyüyen ne? Evet, Şebnem var, ben varım, Erdil var. Saçma yani, güldüm geçtim. Bizi çektiklerinde böyle bir haber çıkacağını bile tahmin etmedik. Sadece o değil ki… Tamer’le (Karadağlı) dans ettim, ertesi gün “Yanak yanağa dans ettiler” diye yazdılar. Ve erkek arkadaşım var üstelik. Ona da mı saygıları yok? Magazinin gücünden ilk defa korktum.

Erdil’le evlenip sonra boşanmak istemiyorum

Erdil Yaşaroğlu ile ilişkiniz nasıl gidiyor?

– Biz çok zıt karakterlere sahibiz aslında. O çocuk gibi, ben öyle değilim. Onun fazla neşeli olması bazen sinirimi bozuyor. Ondan çok şey öğreniyorum. Sakinliği, dinginliği ve aslında hayatta hiçbir şeyin zor olmadığını… Evliliğe gider mi, bilmiyorum. İyi anlaşıyoruz, hiç büyük bir kavgamız olmadı. Ben evlenip boşanmak istemiyorum. Yaşlandığımda el ele tutuşup onunla aynı resme bakmak istiyorum.

Begüm Kütük Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Begüm Kütük, Begüm Kütük bikinili resimleri, Begüm Kütük fotoğrafları,