Başbakan çırılçıplak yakalandı – Silvio Berlusconi

Başbakan Silvio Berlusconi çırılçıplak olarak mankenlerle yakalandı!

Başbakan Silvio Berlusconi‘nin kendi villasının havuzunda çırılçıplak bir vaziyette çekildi. Ama sadece o değil, yanındaki mankenler de çıplak…

İspanyol Gazetesi El Pais İtalyan Başbakanı Silvio Berlusconi’nin çırılçıplak fotoğraflarını yayınladı. Fotoğraflardaki çıplak sadece Berlusconi değildi. Yanındaki mankenler de anadan doğma soyunmuşlardı.

Berlusconi villasının havuzunda yarı çıplak dolaşan mankenler ve film yıldızlarıyla bir paparazzinin kamerasına yakalanmıştı. İtalyan Başbakan bunu önceden duyup, önlem almış, fotoğraflara İtalya’da yayın yasağı getirmişti.

BERLUSCONİ MASUM DEDİ

Ancak İspanyol Gazetesi El Pais bu fotoğrafları yayınladı. Fotoğrafların sadece İtalya’da yayınlanması yasak olduğu için gazete ceza almayacak.

Silvio Berlusconi’nin çırılçıplak yakalanması bir yana öte yandan da devletin olanaklarını kendi çıkarı için kullanmaktan ve bu aktrisleri, Sardunya’ya devletin helikopteri ile götürmekle suçlanıyor. Berlusconi fotoğraflar için “masum” dedi.

Silvio Berlusconi Çıplak Fotoğrafları

Yorumlar “Başbakan çırılçıplak yakalandı – Silvio Berlusconi”

 • hakan:

  İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin yasaklanan “Harem evi”nin fotoğrafları İspanyol basınına sızdı. Fotoğraflarda üstsüz güneşlenen mankenlerle, çırılçıplak bir adam görülüyor. İlk başta Berlusconi olduğu düşünülen o çıplak adamın Çek Cumhuriyeti’nin eski başbakanı Mirek Topolanek olduğu ortaya çıktı.

  TOPALANEK KABUL ETTİ

  Alman Der Spiegel dergisinin haberine göre, Berlusconi’nin harem evinde çıplak görülen adam, Çek Cumhuriyeti’nin eski başbakanı Mirek Topolanek. Skandalın ortaya çıkmasından sonra açıklama yapmak zorunda kalan Çek eski başbakanı Topolanek, fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu kabul etti, ancak photoshopta fotoğrafla oynandığını iddia etti. İtalyan Başbakanı Berlusconi’nin harem evinde bu görüntüler çekildiğinde Mirek Topolanek, Çek Cumhuriyeti başbakanı görevinde bulunuyordu.

  MASUM FOTOĞRAFLAR

  Berlusconi, bir yandan El Pais’te yer alan fotoğrafları masum diye nitelerken, bir yandan da avukatı Niccolo Ghedini aracılığıyla İspanyol gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu. Berlusconi misafirlerinin jakuziye girdiğini hatırlatarak “Bunlar masum fotoğraflar, siz ceketle-kravatla mı duş alırsınız” diye tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

Berlusconi, Berlusconi çıplak, Silvio Berlusconi,