Bana seks filmlerini sormayın

Ali PoyrazoğluTürk sinemasındaki seks filmleri furyasında bazı filmlerde rol alan Ali Poyrazoğlu bu konunun gündeme getirlmesini istemiyor.

70’li yıllarda Türk sinemasındaki seks filmleri furyasında bazı filmlerde rol alan Ali Poyrazoğlu, bu konunun gündeme getirilmesinin en çok o filmlerde rol alan kadınları rahatsız edeceğini söyledi.

Star TV’de Keyf-i Sibel programına konuk olan Ali Poyrazoğlu, Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; kendisine bir dönem oynadığı seks filmleriyle ilgili sorular sorulmasından rahatsız olduğunu söyledi.

Ali Poyrazoğlu, bir dönem rol aldığı cüretkar filmlerin gündeme getirilmesiyle ilgili olarak “İnternet aleminde, televizyonlarda, DVD’lerde o kadar çok şey dönüyor ki bunlar artık sıradan oldu. Ben oynamışım 72-74 yıllarında. Aradan kaç yıl geçmiş. O filmlerde oynayan hanımları rahatsız ediyorlar bu yaptıklarıyla. Çolukları var, torunları var. Başka yaşamlara geçmişler” diye konuştu.

Bu konunun bir parça istismar edildiğini belirten ünlü tiyatrocu, basına tepkisini de şu sözlerle dile getirdi:

“Benim aldırdığım yok ama ben bana şunun sorulmasını istemiyorum: Bana geliyorsun, sen genç bir gazetecisin, yahu sorsana, sen o filmlerden sonra 30-40 tane film çevirmişsin. Bir sürü en iyi erkek oyuncu, en iyi yardımcı oyuncu ödülü almışsın. Bana daha sonra yaptıklarımı sorun.”

BİR SÜRÜ İŞ YAPIYORUM SERAY’I SORUYORLAR

Bana seks filmlerini sormayın

Bir dönem Seray Sever’in sunduğu bir programa konuk olan ve Sever’in kalçalarını ellediği görüntülerle herkesi şaşkına çeviren Ali Poyrazoğlu, yaptığı diğer işler dikkate alınmazken hep bu konu gündeme gelmekten rahatsız.

Poyrazoğlu, “Millet geyik arıyordu zaten. Ama ne tuhaf bir şey bu magazin dedikleri, bu gırgırlar. Çok da karşı değilim, abartılmadığı sürece magazin bizim işimizin eğlenceli bir yanı. Fakat, ben bu kadar iş yapıyorum, filmler çeviriyorum, yurtdışında yurt içinde oynuyorum, üniversitede ders veriyorum, Sivas’ta oynuyorum, Antalya’da oynuyorum, gidiyorum şirketlere eğitim veriyorum, 35 kitap çevirip 5 kitap yazdım, radyo programcılığı yaptım, 21 yıldır gazetelerde köşe yazarlığı yapıyorum, bir sürü iş yapıyorum ama bana bunlarla ilgili bir kelime sormuyorlar arkadaş ve diyorlar ki ‘O an nasıl oldu Ali Bey, o tarihe geçtiğiniz an’! Vay anasını be!” dedi.

Bir cevap yazın

Ali Poyrazoğlu, Seray Sever, Türk Sineması,