Aysun Kayacı’nın yeni çıplak fotoğrafları

Daha önce telefonuna çektiği çıplak resimleri internet sitelerine düşen Aysun Kayacı’nın yeni çıplak fotoğrafları ortaya çıktı. Cep telefonu tamircisi bu kez farklı pozları yayınladı.

Sevgilisi Ozan Sevindik’ten evlenme teklifi alan Aysun Kayacı’nın sevinci kısa sürdü. Aysun’un tamire verdiği telefonundan çıkan görüntülerin devamı internette.

Bu kez pozlar farklı

Bir süredir Ozan Güvendik’le mutlu bir beraberlik süren Aysun Kayacı, son günlerin en konuşulan isimlerindi. İki gün önce sevgilisinden aldığı evlenme teklifiyle havalara uçan Aysun’un sevinci sonra kabusa dönüştü. Aysun’un daha önce tamirciye verdiği cep telefonundan çıkan görüntülerin farklı pozları internete düştü.

Düşmanı mı var?

Yaptığı sivri açıklamalarla da tepki toplayan Aysun Kayacı cephesinde sular durulmak bilmiyor. Birkaç ay önce çıkan yarı çıplak pozlarını “Cep telefonumu tamirciye vermiştim, o dağıtmıştır” diye açıklayan Aysun’un farklı pozlarının evlilik arefesinde yeniden çıkması ‘Bir düşmanı mı var?’ sorusunu gündeme getiriyor.

Bakalım Aysun Kayacı kız yine; “Ah bu tamirci, devam fotoğraflarını da göndermiş mi diyecek.” Ancak, Aysun’un iç çamaşırları ile, kendi telefonundan ortaya çıkan resimler ortalığı kasıp kavuruyor.

İşte cep telefonundan çekilen Aysun Kayacı çıplak fotoğrafları

Galeri 123 – Fotoğraflar avukatının istediği doğrultusunda kaldırıldı.

Aysun Kayacı diğer fotoğrafları:

Aysun Kayacı’nın yeni çıplak fotoğrafları için yorumlar “72”

 • Erol Üzeyiroğlu:

  çok güzel.

 • ayşe:

  ben   bu   kadının   babası   yada   annesi   olacaım    tek  kemiğini    sağlam    bırakmazdım   zaten    bunun   gibiler    milletin   ahlakını   bozdu    çaresi   yok   bunlar    yoldan   çıkmış   çoktan   allah   ıslah   etsin    bunlar  korkunç    şeyler     ben   onun   yerinde    olsam   bunları   giyeceğimi   düşüneceğime    giyeceğim   kefeni   düşünürdüm.

 • Polat:

  Güzelligine paha biçilemez ama bi eksikligin var kendini milletin sözleriyle yorumlaman AYSUN KAYACI YAKISTIRAMADIM___!!!?

 • selim katırcı:

  bayılıyorum bu kadına yaaa…. çok seksi….

 • okay toksöz:

  ya bırakın arklar full slıkon estetık ya eskı fotolarıyla karsılastırın ****

 • enes özkan:

  arkadaşlar siz hem bu yorumları boşu boşuna yazıosunuz çünkü bunlar aysun kayacıya gitmio kendinizi fazla zorlamayın sizi kandırıolar bu yorumlar ölece yerinde kalıor bide aysun kayacını orasını burasını açması sizemi kalmış o kendi halinde biri sizi hiç ilgilendirmez onun vücudu eminim onun filmlerini hepiniz izliyordur ve izlerkende eğleniyorsunuz mesela doktorlar hiçmi izlemediniz oda sizi eğlendirmek için çabalıo siz ise onun hakkında neler sölüosunuz lütfen sonuçta o bir filmci sanatçı lütfen saygı duyalım  hakaretli sözler sölemelim

 • özgür:

  aysun seni çok seviyorum asıgım sana seninle bi kere

 • enaz:

  Resimler daha net olabilirdidiyor ki:

  bence tamam çok güzelsin ama öbr dünyada bu fotolardan çok günaha giriosn hepsi günah bu dünyanı çokdüşünme öbr dnyada görrsn nasıl yanıcan bende azmak istemiorm sizin gibiler yüzünden azıyorum size bakıyorum yha

 • coşkun:

  bence tamam çok güzelsin ama öbr dünyada bu fotolardan çok günaha giriosn hepsi günah bu dünyanı çokdüşünme öbr dnyada görrsn nasıl yanıcan bende azmak istemiorm sizin gibiler yüzünden azıyorum size bakıyorum yha

 • VOLKAN:

  AYSUN KAYACI ÖYLE BİR GÜZELKİ ONUN GİBİ SEKSİ ARKADAŞIM OLMASINI İSTERİM

 • yakup:

  Bence dünya da böyle sexi kadın bulunmaz…

 • sefa gezer:

  manyak olmuş ama

 • rukiye:

  bence çok bakımlı yağ o

 • yunus:

  ulan aysn abla dıo bıde xd

Bir cevap yazın