Aysu Baceoğlu’na hatırlatma

Çıplak Aysu BaceoğluCep telefonunda unuttuğu(!) görüntüleri interenete düşünce üzüntüden yataklara düşen Manken Aysu Baceoğlu’na hatırlatma! Üzülme Aysu o poz bunlardan daha az sanatsal değil!

Bir internet sitesi bugün Manken Aysu Baceoğlu‘nun cep telefonuyla çekerek unutup(!) telefon tamircisine yolladığı cep telefonundan internete sızan fotoğraflarından dolayı resmin kaldırılması aksi takdirde yasal işlemlere başlayacağını belirtmiş.

(Görüntüler için tıklayın)

Anladık ki; Aysu Baceoğlu o fotoğraftan dolayı üzüntüden yataklara düşmüş ve hemen avukatı aracılığıyla ve mail yolu ile tekzip göndermiş.

Dünyanın nereseinde yaşarsanız yaşayın ünlü bir insanla ilgili her türlü olay ve görüntü haberdir. Onları takip eden, izleyen, ürünlerini alan ve Onlara büyük paralar kazandırarak süper lüks içinde yaşamalarını sağlayan halkın onlar hakkındaki herşeyi bilmeyede hakkı vardır. Bu hakkı hizmet olarak halka haber kuruluşları sunar.

Ünlü bir insan hakkında olumlu ya da olumsuz her bilgi ve görüntü haberdir. Haberi yayınlayan site de habercilik yapma hakkını kullanmıştır.

Aysu Baceoğlu, bir internet sitesinde yayınlanan üstsüz fotoğrafına kızmış, bu özel hayata saldırıymış!

O zaman bu fotoğraflarda Türk Aile yapısının kurallarına saldırı değilmidir. Bu fotoğraflar zorla mı çekilmiştir Aysu Baceoğlu?

Bir cevap yazın

aysu baceoğlu, Aysu Baceoğlu çıplak, Aysu Baceoğlu fotoğrafları, Aysu Baceoğlu üstsüz,