aXmag (Macintosh)

aXmag (Macintosh) download

aXmag (Macintosh)

aXmag bir dosya dönüştürme programıdır. Program sayesinde PDF dosyalarını SWF dosya türüne dönüştürebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüz ile birkaç adımda PDF’ler SWF haline gelir. Yapmanız gereken PDF dosya konumunu seçtikten sonra ilerleyip, gelen pencereden ayarlar yaptıkta sonra en son ‘Convert’ tuşuna bastığınızda PDF dosya SWF’ye dönüştürülür. Hepsi bu kadar.

Hızlı internetin yaygınlaşmasıyla çevrimiçi yayınlarda iyice artmaya başladı. Artık ilerde dergiler bile çevrimiçi (şu an yayınlanan var) ortam içinde yayınlanabilir. aXmag’da varolan PDF dosyalarını dijital yayın olarak dönüştürebilir.

Peki ne işe yarar derseniz, elinizdeki PDF dosyaları birer dijital dergi gibi ekranınızda görüntülenir. (E.N: Örneğin ben 300 sayfalık bir PDF dosyasını deneme amaçlı programla dönüştürdüğümde sonuç oldukça iyiydi.)

Dijital dergi ya da kitap olarak ekranda kitabın iki sayfasını görüp, fare tıklamasıyla sayfayı çevirebilir; yine fare tıklamasıyla sayfayı yaklaştırabilir/uzaklaştırabilir; sayfaları küçük resim görüntüleri halinde gösterebilir, HTML adres ve kodu kopyalayıp, e-posta, Twitter, Facebook ya da Google üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kitabı çevirirken çıkan sesi isterseniz kapatabilirsiniz.

Ayarlar içinden herhangi bir PDF sayfasında tek sayfa, iki sayfa gibi düzenlemeler haricinde okurken 3 boyutlu çevirme, aşağı, yukarı kaydırma/konumlandırma, çıktı dili (Türkçe hariç), isteğe bağlı şirket logosu, isim, adres, müzik gibi seçimler de yapılabilir.

Windows ve Macintosh işletim sistemlerini destekler.

Kısıtlama ve lisans:

Demo sürümde çıktı çalışmalara filigran ekler ve bazı özellikler kapalıdır. Standart 380$, Pro 800$’dır.

aXmag (Macintosh) download

Bir cevap yazın

Görüntü - Ses programları, Mac OS Programları,