AVG Rescue CD

AVG Rescue CD indir

AVG Rescue CD

Sabit sürücünüzde, windows kayıt defterinde veya sistem açılış dosyalarında meydana gelen bir arıza nedeni ile bilgisayarınızı açamadığınız ve dosyalarınıza ulaşamadığınız zamanlarda imdadınıza yetişecek bir uygulama paketidir.

AVG Rescue CD ile bilgisayarınızı CD’den başlatarak ihtiyacınız olabilecek sistem onarım araçlarına kolayca ulaşabilecek ve sistem hatalarının önüne geçerek dosyalarınızı kurtarabileceksiniz.

İndireceğiniz iso uzantılı dosyayı CD’ye yazdırdıktan sonra bilgisayarınızı CD’den çalıştırdığınızda aşağıdaki araçlara ulaşabilirsiniz.

1) Midnight Commander
Bu araç bir dosya yöneticisidir. 2 panelden oluşmaktadır ve sabit sürücünüzdeki dosyalara bu araç ile ulaşarak dosyalarınızı farklı bir ortama kopyalayabilir/taşıyabilirsiniz.

2) Windows Registry Editor
Windows kayıt defterinde meydana gelen hataları gidermek için kayıt defterini görüntüleyebileceğiniz ve üzerinde değişiklik yapmanızı sağlayacak basit bir kayıt defteri düzenleyicisidir.

3) TestDisk
Bu araç bir sabit sürücü kurtarma aracıdır.

4) Ping
Bu araç ile ağ bağlantılarını kontrol edebilir veya internet bağlantı ayarlarını test edebilirsiniz

5) Diğer araçlar
Sistem onarımı ile ilgili faydalı araçlara ulaşabilirsiniz.

Diğer Özellikleri:

  • Tam sistem tarama
  • Tarama sonrası rapor görüntüleme
  • Güncelleme özelliği
  • Silinen dısyaları kurtarma
  • Windows başlangıç alanlarını tekrar oluşturma
  • Text internet tarayıcı

indireceğiniz iso uzantılı dosyayı imgburn, BurnAware Free veya benzeri bir CD yazma programı ile CD’ye yazdırdıktan sonra CD bilgisayarınızda takılı iken bilgisayarınızı CD’den başlatmalısınız.

Eğer bu araçları USB taşınabilir bellek yardımı ile çalıştırmak isterseniz buraya tıklayarak ilgili sürümü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

AVG Rescue CD download

Bir cevap yazın

Dosya - Sürücü Yönetimi programları, ücretsiz programlar,