Aşk Değil Yakınlaşma – Tuba Ünsal

Sörfçü Kozanoğlu, Tuba Ünsal’la aralarındaki ilişkiyi açıkladı.

Türkiye Rüzgar Sörfü Şampiyonu Bora Kozanoğlu, oyuncu Tuba Ünsal ile aralarında çıkan aşk dedikoduları hakkında konuştu. Çeşme’ye kız arkadaşlarıyla tatile gelen Tuba Ünsal’ın Alaçatı’nda kendisine ait sörf okulunda ders almaya başlamasıyla yakınlaşmanın başladığını belirten Bora Kozanoğlu, “Buna aşk diyemeyiz. Yakınlaşma yorumu daha doğru olur” dedi.

Tuba Ünsal‘ın hafta içinde Çeşme’ye gelerek sörf dersleri almaya başladığını belirten Bora Kozanoğlu, “Hafta sonuna kadar üç dört gün ders verdim. Cuma ve cumartesi geceleri ise arkadaş topluluğuyla birlikteydik. İlk defa tanıştık. Kısa sürede bir yakınlaşma oldu. Ama adı aşk değil” dedi. Tuba Ünsal ve kalabalık arkadaş grubu ise geçen pazar gününü Bora Kozanoğlu’nun sörf okulunun olduğu Alaçatı’ndaki Otto’nun sahilinde güneşlenip, denize girerek geçirdi.

Siyah puantiyeli bikinisi, beyaz renk gözlükleri, ayağında halhalı ile Dünya Windsurf Şampiyonası için antrenman yapan Bora Kozanoğlu’nu izleyen Tuba Ünsal, kitap okuyup, güneşlenip, zaman zaman da uykuya dalarak Alaçatı’nın tadını çıkardı. İkili bir arada görüntü vermemek için büyük çaba harcadı.

Bir cevap yazın

tuba ünsal, tuba ünsal fotoğrafları,