Ashampoo Red Ex

Ashampoo Red Ex download

Ashampoo Red Ex

Dijital fotoğraf makinelerinde yapılan çekimlerde en büyük sorunlardan biri de kırmızı göz olayıdır. Çok güzel bir fotoğraf sırf gözdeki kırmızılık yüzünden (red eye) sinir bozucu olabiliyor. Artık korkacak bir şey değil. Ashampoo Red Ex ile dijital fotoğraf çekimlerinde yaşanan bu sıkıntıyı çok kısa süre içinde halledebiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu arayüz, basit yapısı ve kolay kullanımı ile ayrıntı, ayar ve devasa ebatlı programları çözmekle uğraşmaya gerek duymadan saniyeler içersinde kırmızı gözden kurtabilirsiniz.

Programı kullanmak için uzman ya da grafik bilmeye de gerek yok. Sezgisel bir resim düzenleme süreciyle işinizi hızlı yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Otomatik / elle kırmızı göz düzeltebilir.
  • JPG, BMP, PNG, TGA ve TIF desteğine sahip.
  • Orijinaliyle hızlı kıyaslar.
  • Minyatür resim olarak rahat önizleme çubuğuna sahip.
  • Adım adım işlem yapılabilir.
  • Türkçe dahil çoklu dil desteğine sahip.

Türkçe kullanım hakkında:

Türkçe dil dosyasını indiriniz. RAR dosyasını herhangi bir yere açıp içinde bulunnan dosyaları kopyalayıp, programın kurulu olduğu dizindeki “Lang” klasörün içine yapıştırın (değişikliklere onay verin). Daha sonra programın içinden Türkçe dil seçimi yapıp, programı kapatıp açtığınızda Türkçe olur.

Not: Yazılımın normal deneme süresi 10 gündür. Bunu 30 güne çıkartmak için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz. Tam sürüm fiyatı 14.99 dolardır.

Ashampoo Red Ex download

Bir cevap yazın

indir, program indir,