Ashampoo GetBack Photo

Ashampoo GetBack Photo download

Ashampoo GetBack Photo

Fotoğrafların hatıralarla dolu ve çoğu zaman paha biçilemez manevi değeri vardır. Arkadaşlar, eş, okul, aile, tatil, çocuklar gibi. Bu fotoğrafların bir yerde yedeği varsa sorun yok ama bilgisayarın çökmesi, kazara ya da bilinçli silinme; hafıza kartı, USB sürücü gibi aygıtların içinden silinmesi ya da biçimlendirilmesi sonucu fotoğralarınıza erişemez duruma gelirseniz, Ashampoo GetBack Photo size yardımcı olur. Programın sihirbaz arayüzü sayesinde birkaç dakika içersinde silinen fotoğralarınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

Basit yapısı, kullanıcı dostu arayüzü ile kaybolan/silinen fotoğraflarınızı tekrar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken taranacak diski seçip, tarama sonunda bulunnan dosyaları kurtarmak.

Program sadece normal silinen dosyaları kurtarma haricinde daha önceden biçimlendirilmiş bir depolama aygıtından bile dosya kurtarmaya çalışır.

Özellikler:

  • Silinmiş ya da hasar görmüş fotoğraf dosyaları kurtarılabilir.
  • Tüm depolama aygıtlarını tarayabilir.
  • Depolama aygıtları biçimlendirildikten sonra bile dosya kurtarabilir.
  • JPG, PNG, BMP, GIF, RAW gibi dosya türleirni destekler.
  • Sabit disk, hafıza kartı, USB disk, akıllı telefon gibi çeşitli depolama aygıtlarını destekler.
  • Türkçe dahil çoklu dil desteğine sahip.

Türkçe kullanım hakkında:

Türkçe dil dosyasını indiriniz. Bu dosyayı kopyalayıp, programın kurulu olduğu dizindeki “Lang” klasörün içine yapıştırın. Daha sonra programın içinden Türkçe dil seçimi yapıp, programı kapatıp açtığınızda Türkçe olur.

Kısıtlama ve lisans:

Yazılımın normal deneme süresi 10 gündür. Bunu 40 güne çıkartmak için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz. Tam sürüm fiyatı 15.99$’dr.

Ashampoo GetBack Photo download

Bir cevap yazın

indir, program indir,