Ashampoo Core Tuner

Ashampoo Core Tuner download

Ashampoo Core Tuner

Ashampoo Core Tuner, bir sistem hızlandırma yazılımıdır. Yazılımın en temel işlevi bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri gerçek-zamanlı takip ederek bu işlemlerin daha kararlı çalışmasını sağlamaktır. Çalışan her işlem için ayrı öncelik dereceleri belirleyen yazılımın sisteminizin bellek ve işlemcisinin en uygun ve tasarruflu biçimde çalışmasını sağlar. Gereksiz yere harcanan güç israfından sisteminizi anlık olarak koruduğu için daha performanslı çalışan bir sisteminiz olması sağlanır.

Özellikle günümüzdeki sistemlerin hızla çoklu-işlemcili hale geldiği bu günlerde yazılımın önemi daha da artmıştır. Çünkü yazılım özellikle çoklu-işlemcilere sahip sistemler için tasarlanmıştır. Yazılımla tek tıklama ile gerekli tüm işlemler yapılarak sisteminiz iyileştirilebilmektedir. Bu temel işlevinin yanı sıra; yazılımla başlangıçta kendiliğinden çalışan işlemleri ve tüm sistem hizmetlerini yönetebilir, gereksiz olanları durdurabilirsiniz.

Sade arayüzü, kolay kullanımı, Türkçe dil desteği ve birkaç tıklama ile performasn artışı sağlayan yapısı ile alternatif bir sistem yapılandırma yazılımı olduğu söylenebilir.

Not:Yazılımın 30 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için buraya tıklayarak ilgili alanlara bilgilerinizi giriniz. E-posta adresinize deneme sürümü için gerekli kod gelecektir. Yazılımın tam sürüm ücreti 24.99 dolardır.

Ashampoo Core Tuner download

Bir cevap yazın

indir, program indir,