Ashampoo 3D CAD Professional 3

Ashampoo 3D CAD Professional 3 download

Ashampoo 3D CAD Professional 3

Ashampoo 3D CAD Professional 3 ile bina ve mobilya projelerinizi kendi bilgisayarınızda oluşturun. İstediğiniz gibi farklı tasarımlar oluşturup, bunlar üzerinde çok rahat şekilde oynamalar yapabilirsiniz. Böylelikle hayal ettiğiniz modelleri oluşturmak ve şekillendirmek için pek de zorlanmış olmayacaksınız. Profesyonel ve tecrübeli bir 3D modelleyici olmasanız bile, programda yer alan ”Entegre Proje Sihirbazı” ile projeniz için gerekli olan bir zemin planı oluşturabilirsiniz. Bu şekilde projeniz için gerekli olan temel ayarlara sahip olmuş olacaksınız.

Ashampoo 3D CAD Professional 3; karmaşık ve zorlu yapı projelerini oluşturmanız için basit ve kullanış açışından kolay bir arayüz sunmaktadır. Bu şekilde bireysel fikirlerinizi hızlıca geliştirebilir ve üzerinde denemeler yapabilirsiniz.

Ashampoo 3D CAD Professional 3; profesyonel CAD özellikleriyle hızlı bir başlangıç sağlar ve bunu sezgisel kullanımla birleştirir. Bu yönüyle de yüksek talepleri karşılayabilmektedir.

Programın Özellikleri;

  • 3D nesne oluşturmak,
  • Başlangıç ve proje sihirbazı,
  • Nesneler, malzemeler, dokular ve sembollerin olduğu kapsamlı kataloglar,
  • Ayrı ayrı oluşturulan nesnelerin depolanması,
  • 2B ve 3B görünümler (paralel olarak),
  • Bir kroki veya görüntü kullanarak kat planları oluşturulması.

NOT : Virustotal’de tarama yapılamamıştır. Dosya boyutunun fazla olması sebebiyle upload yapamıyor ve hata veriyor. Başka antivirüs ile tarama yapılmış ve herhangi bir virüs veya casus yazılım içermediği görülmüştür.

Ashampoo 3D CAD Professional 3 download

Bir cevap yazın

indir, program indir,