AS-Ya Miadlı Kategorik Depo Takip Programı

AS-Ya Miadlı Kategorik Depo Takip indir

AS-Ya Miadlı Kategorik Depo Takip

Depodan teslim ettiğiniz ya da aldığınız belli bir kullanım süresi olan (miad tarihi önemli) her türlü ürünü, kategorik olarak kayıt altına almanızı sağlayan kullanımı oldukça kolay bir depo-stok takip programıdır.

Program ilk açılışında bu ekranla açılır. “Şifre Giriniz” yazan kutuya şifreyi girip (ilk kullanımda şifre “000000”, yani altı adet sıfırdır) enter tuşuna basarak programa girebilirsiniz. Bu şifreyi dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz!

Program ücretlidir fakat ücret sadece yazıcı çıktısı için talep edilmektedir.

Programın en önemli özelliği taşınabilir olması, yani kurulum gerektirmeden kullanılabilmesidir. Böylelikle programı, hafıza kartınızla (flash belllek) her yere taşıyıp dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Veritabanınız şifreli olduğundan program dışında sizin belirleyeceğiniz şifre olmadan bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

İçerik olarak depodaki ürün bilgilerini ve ürünlere ait hareketleri tutarak, kullanıcıya istenen tarih aralığındaki hareketlerine ait raporlama imkanı vermektedir.

Programın Özellikleri

Programda öncelikle “Kişi-Kurum Parametre Giriş” bölümünden alışveriş yapılan kişi ve kurumlara ait bilgiler girilmeli ve ardından “Depo Kartı Giriş” bölümünden her ürüne ait depo kartları oluşturulmalıdır.

Depo kartları oluşturulmuş ürünlere ait hareketler, “Depo Hareket Giriş” bölümünden girilir. Bu işlemin detayları program içindeki yardım dosyasında anlatılmıştır.

Raporlama, 2 bölümden oluşur.

1-Hareket Bazlı Rapor

Hareket Bazlı Rapor ekranının “Özel Kriterler” bölümünde raporunu almak istediğiniz tarih aralığını (program otomatik olarak son 1 haftalık periyodu seçer) dilediğinizce belirleyebilir, “Ürün, Satın Alınan Kişi/Kurum, Verilen Kişi/Kurum, İşlem Türü, Sıralanma Şekli” gibi seçenekleri sorguya ekleyip çıkarabilirsiniz.

(Analiz Yap) tuşuna basarak belirlediğiniz kritere ait kayıtları görebilirsiniz. (TEMİZLE) tuşu ise kafa karışıklığına yol açmamak adına ekranı yeni bir rapor için temizler.

2-Depo Stok Bazlı Rapor

Depo Stok bazlı rapor ekranı ile de dileğinize göre;

a) Stoktaki bütün ürünleri,

b) Mevcudun, asgari miktara eşit ya da az olduğu durumdaki ürünleri,

c) Mevcudun, asgari miktardan çok olduğu durumdaki ürünleri,

görebilirsiniz.

Önemli Uyarı: Programın doğru çalışabilmesi için öncelikle “Kişi-Kurum Parametre Giriş” ve “Depo Kartı Giriş” bölümlerinden gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Stok kartı girişi yapmadan hareket verisi giremezsiniz.

Tutanak Yazdırma

Bu bölümde bütün depo hareketlerine ait “alındı-verildi” tutanaklarını tek tuşla düzenleyip yazdırabilirsiniz.

Çoklu Tutanak Yazdırma

Bu bölümde aynı birime tek seferde yapılan bütün depo hareketlerine ait “alındı-verildi” hareketlerini tek tutanakta ve yine tek tuşla düzenleyip yazdırabilirsiniz

AS-Ya Miadlı Kategorik Depo Takip Programı download

Bir cevap yazın

program indir, Veritabanı Programları,