Artık tüm mekanlar online

Artık tüm mekanlar onlineMekan dedektiflerinin buluşma adresi mekanist.net ülke çapında hizmet vermeye başladı

Seyahate çıktığınızda gideceğiniz mekanlar hakkında objektif yorumlara bakarak karar vermek istiyorsanız, mekanist.net artık tüm Türkiye’de hizmetinizde. Sosyal yaşamın yeni paylaşım platformu mekanist.net’teki 5.000’i aşkın mekan hakkında yapılan yorumlara bakarak dilediğiniz mekana gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Hatta isterseniz mekanlarla ilgili siz de yorum yazabilisiniz.

Mekanist.net, verdiği hizmetin kapsamını genişleterek tüm Türkiye’ye yayıyor. Artık hangi ilde olursanız olun, mekanlar hakkında yorum yapabilir ve dilediğiniz mekan hakkında diğer kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Böylece mekanist.net’e diledikleri mekanları ekleyerek, o mekan hakkındaki deneyim ve görüşleri özgürce paylaşabiliyorlar. Mekanist.net’e Türkiye genelindeki kullanıcılar her gün onlarca mekan ekleyebiliyor.

Çevrelerinde yeni mekanlar keşfetmek isteyenlerin tam da aradıkları site olan mekanist.net, alışveriş, bar ve gece kulübü, kafe, eğitim, etkinlik mekanı, finans, güzellik ve bakım, hizmet servisleri, restoran, sağlık, spor, turizm gibi 70’ten fazla kategoride 5.000’i aşkın mekan barındırıyor.

Bir cevap yazın

mekanlar,