Argente-Registry Cleaner Portable

Argente-Registry Cleaner Portable download

Argente-Registry Cleaner Portable

Argente-Registry Cleaner yazılımının kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümüdür. Argente-Registry Cleaner , ücretsiz bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Yazılımın temel işlemi Windows işletim sisteminin en temel kayıtlarının yer aldığı alanı gereksiz verilerden tamamen temizlemektedir. Yazılım bu amaçla kayıt defterinizde tarama yapar ve bulduğu gereksiz girdileri siler.

Yazılım kayıt defterindeki gereksiz verileri sildiği için sisteminizde de oldukça önemli olumlu etkiler yaratır. Çünkü kayıt defterinin gereksiz verilerden kurtulması Windows’un en önemli alanının çok daha kararlı çalışmasını sağlar. Buradaki şişkinlikten kurtulan sistem yalnızca ihtiyacı olan girdilere sahip olacağından sisteminizin performansı da dolaylı olarak artar.

Bilindiği üzere Windows üzerinde yapılan her işlem kayıt defterine kaydedilir. Mesela bir yazılım kurup kaldırırsanız bu yazılımın kayıt defterinde ve başka alanlarda artıkları kalır. İşte bu yazılım bu gibi durumlarda oluşan gereksiz artık verileri temizleyebilmektedir. Kendisi artık sistemde olmadığı halde kayıt defterini işgal eden bu girdileri silmek oldukça önemli bir işlemdir.

Yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey tarama yapmak ve bulunan gereksiz verileri sildirmektir. Yazılım ayrıca kayıt defterinde oluşan bazı hataları da düzeltebilmektedir. Aldığınız hata mesajlarından da bu sayede kurtulabilirsiniz. Böyle hem sisteminizdeki hatalar düzeltilmiş hem de kayıt defteriniz temizlenmiş olacaktır.

Argente-Registry Cleaner Portable download

Bir cevap yazın

Bakım - Onarım programları, ücretsiz programlar,