Araç İçi Ses ve Görüntü Sistemlerinde Devrim

Araç içi ses ve görüntü sistemlerinde devrim yaşanıyor. Önceleri neredeyse bir otomobil fiyatına satılan cihazlara yeni nesil özellikler geldiği gibi fiyatlar da düşmeye başladı.

Yeni nesil teknolojiyle birlikte otomobiller için tasarlanan ses ve görüntü sistemlerinde kalite artarken fiyatlar da düşmeye başladı.

Araç İçi Ses ve Görüntü Sistemleri

Artık 4 tekerlekli sinema keyfine 249 liraya bile sahip olunabiliyor. Önceleri sadece CD, DVD okuyabilen bu cihazlar artık küçücük bir SD kartın içindeki videoları bile oynatabiliyor.

Gelişen teknolojiyle birlikte dokunmatik özelliğe kavuşan cihazlar ayrıca resim görüntüleme, eş- zamanlı müzik oynatma, uzaktan kumanda çoklu dil ve oyun desteği de sunuyorlar.

ÇOKLU DİL SEÇENEĞİ

Pazarın en büyük oyuncuları olan Sony, Pioneer, Roadstar, Gold Master gibi dünya markalarının multimedya yarışındaki tek ortak özelliği ise tüketiciye iki yıl garanti vermeleri.

Uzmanlar, müzik sistemi satın alırken dinlenen müzik türü, beklenen performans, ayrılan bütçe ve otomobildeki kurulum elverişliliği gibi noktalara dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çekiyorlar.

Bir cevap yazın

Otomobil, ses ve görüntü sistemleri,