Anti-Twin

Anti-Twin download

Anti-Twin

Anti-Twin, bilgisayarınızdaki birden fazla kopyası olan dosyaları tespit etmenizi sağlayan ücretsiz, küçük boyutlu ve Türkçe destekli güzel bir uygulama.

Bazen aynı dosya bilgisayarımızda farklı isimlerde birden fazla bulunabiliyor. Örneğin aynı mp3 parça, veya aynı program farklı isimlerde, farklı klasörlerde bulunabiliyor ve zamanla bunlar hem düzensizliğe hem de gereksiz alan kullanımına yol açıyor. Bu programla bu tip dosyaları kolayca tespit edip fazla kopyaları silebilirsiniz.

Programın kullanımı oldukça basit. İlk adımda bir “ana klasör” seçiyorsunuz. (Bkz. ekran görüntüleri) Eğer sadece bunu seçerseniz bu klasör ve altındaki klasörlerdeki aynı dosyalar aranır. Eğer altındaki “2. klasör” seçeneğini de seçerseniz seçtiğiniz 2 klasördeki dosyalar karşılaştırılır.

Karşılaştırma metodları arasında isme göre ve içeriğe göre seçenekleri var. “İçeriğe göre” seçeneği ile dosyalar byte düzeyinde ve resimler de piksel düzeyinde karşılaştırılarak isimleri farklı olsa bile aynı oldukları tespit edilebiliyor.

Program kurulum gerektirmiyor. indirdiğiniz dosyaya tıklayıp çalıştırıyorsunuz sadece. Arayüzü çok basit ve özellikleri yeterli düzeyde. Türkçe destekli, ücretsiz ve küçük boyutlu. Tüm bu özellikleriyle “editörün seçimi” olmayı hakeden güzel bir yazılım.

Anti-Twin download

Bir cevap yazın

Arama Araçları, indir, program indir, ücretsiz programlar,