Anna Paquin çıplak görüntüleri

Dünyadaki milyonlarca sinema seyircisi Jane Campion’ın yönettiği The Piano adlı filmle tanıdı Anna Paquin’i.

Başrollerini Holly Hunter, Harvey Keitel ve Sam Neil’ın paylaştığı filmin küçük oyuncusuydu o. 1800’lü yılların ikinci yarısında Yeni Zelanda’ya evlendirilmek üzere gönderilen “sessiz” annesinin, en az kendisi kadar sessiz kızıydı. Bu filmde rol aldığında henüz 12 yaşındaydı ama öylesine etkileyici bir oyunculuk sergiledi ki 1994’te en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar ile ödüllendirildi. Bu şekilde de o zamana kadar bu ödülü kazanan en küçük yıldız olarak tarihe geçti.

Anna Paquin bugün 26 yaşında genç bir yıldız. Belki şu ana kadar The Piano filmindeki kadar büyük bir başarıyı bir daha tekrarlamayadı ama yine de Hollywood’un aranılan yıldızlarından biri.

Genç oyuncu bu kez de HBO kanalında yayınlanan True Blood adlı dizideki cesur sahneleriyle gündeme geldi. Ve kariyeri için hayatında ilk kez kamera karşısında soyundu.

Genellikle sansasyondan uzak duruşu, işinden başka konularla gündeme gelmemeyi tercih etmesiyle bilinen Anna Paquin bu sahneler nedeniyle son bir kaç gündür magazin basınında sık sık boy göstermeye başladı.

True Blood dizisindeki sahneleri

Anna Paquin Fotoğrafları

Anna Paquin The Piano (Piyano) filminde rol aldığında henüz 12 yaşındaydı.

Bir cevap yazın

anna paquin, anna paquin çıplak, anna paquin fotoğrafları, True Blood,