AMR to MP3 Converter

AMR to MP3 Converter indir

AMR to MP3 Converter

AMR to MP3 Converter, AMR dosyalarını MP3 dosya biçimine (ayrıca MP3 dosyalarını AMR’ye dönüştürebilir) dönüştürmeye yarayan, kullanımı kolay bir programdır. Adaptive Multi-Rate (AMR) konuşma kodu ve ses verisini sıkıştırmak için kullanılır. Ses verisini sıkıştırmayla ses dosyalarında daha fazla yer kazanılır. Şu an birçok cep telefonu firması konuşma kayıtlarını tutmak için dosya biçimi olarak AMR’yi kullanılmaktadır. Örneğin, cep telefonu içinde tutulan konuşma kayıtlarını bilgisayar ortamına aktarmak ayrıca daha genel dinleme olanağına sahip olması için ses kayıtlarını MP3 dosya biçimine dönüştürebilirsiniz.

Program içinden AMR dosyayı MP3 dosya türüne dönüştürme yanında MP3 dosyalarınıda AMR dosya türüne kolayca dönüştürebilir. Program tek tek dönüştürme yapma yanında toplu dönüştürmeyi de destekler.

“Add MP3 Audio” tuşuna tıklayıp gelen pencereden MP3 ses dosyasını seçip “Convert to AMR”ye tıkladığınızda dosya dönüştürülür. Aynı şekilde AMR’yi de MP’e dönüştürebilir.

AMR dosya biçimi Ericsson firması tarafından geliştirilmiş bir ses dosyası sıkıştırma programıdır. Apple QuickTime Player, RealNetworks RealPlayer ve AMR Player, AMR ses dosyalarını çalabilir.

AMR to MP3 Converter download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,