AM-DeadLink

AM-DeadLink download

AM-DeadLink

Tarayıcınızda sık kullanılanlara eklediğiniz linkleri kontrol ederek, aynı olan site adreslerini ve artık aktif olmayanları yani açılmayan siteleri tespit ederek sık kullanılanlar listesini temizlemenize yardımcı olan küçük ve ücretsiz bir araçtır.

Yazılımın dil paketi içerisinde Türkçe de bulunuyor. Programı ilk kurup açtığınızda karşınıza dil seçimi gelmektedir. Aşağı açılan kutu yardımıyla Türkçe’yi seçerek programı kendi dilimizde kullanabilirsiniz.

AM-DeadLink Internet Explorer, Opera, Mozilla ve Firefox tarayıcıların sık kullanılanları ile çalışabilmektedir.

AM-DeadLink Ücretsizdir !

Ayrıca program .csv, .dat, .txt dosya türleriyle kayıtlı adres listelerindeki kayıtları da tarayabilmektedir.

Ayarlar menüsünden yapabileceğiniz bazı ayarlar :

– Aynı anda kaç siteye bağlanılıp kontrol edileceği. (1 ile 30 arası seçebilirsiniz.)

– Kontrol edilen site bulunamazsa, cevap alınamazsa veya geç cevap bekleme süresi uzarsa bu süreleri beklememek isterseniz ne kadar bekleme süresi olacağını da seçebilirsiniz. (5 ile 600 saniye arası seçilebilir.)

– Sitelere kaç kez deneme yapılacağını seçebilirsiniz. (1 ile 3 arası seçebilirsiniz.)

– Mozilla, Firefox ve Opera için Bookmark (Sık kullanılanlar) dosya yolunu girerek bir daha sormamasını sağlayabilirsiniz.

– Yedekleme klasörü seçerek her yedekleme isteğinizde size sormamasını sağlayabilirsiniz.

Editörün Yorumu : Bulunan kayıtları silerken; bazı sitelerin kayıtlı adreslerindeki sayfaların değişebileceğini göz önünde bulundurunuz. Örneğin : Önceden siteadi.com/default.asp şeklinde kayıtlı olan site, daha sonra sunucu veya yapı değiştirip siteadi.com/index.php halini alabilir.

AM-DeadLink download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,