Ali kızların göğüslerine buz sürerdi

erkekçe ali kocatepeHıncal Uluç, Ali Kocatepe’ye saygı gecesinde bir anısını anlattı: Erkekçe dergisinin yazı işleri müdürüyken Ali’nin en büyük fedakarlığı..

Günaydın’ın haberine göre; Ali Kocatepe sanat hayatının 40. yılını eşi Aysun Kocatepe ve dostlarıyla birlikte sahneye çıkarak kutladı.

Hıncal Uluç’un bir dönem birlikte çalıştığı Kocatepe ile ilgili anlattıkları ise herkesi kahkahaya boğdu.

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ustalara Saygı-Yaz Esintisi’ etkinliğinin dördüncüsü önceki akşam Abbasağa Parkı’nda Ali Kocatepe için yapıldı. Kocatepe, müzikteki 40. yılını dostlarıyla kutladı.

ALİ BUZ SÜRERDİ

Hıncal Uluç’un anlattığı anı ise geceye damgasını vurdu. Yıllar önce Ali Kocatepe ile Erkekçe dergisinde birlikte çalışan Uluç şunları söyledi: “Erkekçe dergisinde bizim çektirdiğimiz üstsüz kızların nedense göğüsleri sarkıktı.

Derginin satmamasını buna bağladık. Playboy dergisinin editöründen kızların göğüsleri daha güzel ve dik gözüksün diye buz sürdüklerini öğrendim.

Sonra biz de bunu uygulamaya koyulduk. O buzları da Ali sürerdi. Yazı işleri müdürüyken yaptığı büyük fedakarlık, göğüslere buz sürmek oldu…”

Bir cevap yazın

Ali Kocatepe, erkekçe dergisi, Hıncal Uluç,