AIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Extreme Edition indir

AIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Extreme Edition, Everest Ultimate Edition yazılımının devamı niteliğinde sunulan bir sistem bilgilendirme ve hız aşırtma yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz. Yazılımla ayrıca hız aşırtma işlemleri de yapabilirsiniz.

Yazılımın Yeni Özellikleri:

  • Tüm 64-Bit sistemlerle uyumludur.
  • 64-Bit sistemler için sistem kararlılık testi yapılabilir.
  • Sıcaklık sensörü ile yüksek sıcaklıklar için uyarı verebilir.
  • Son çıkan tüm ekran kartı modellerini destekler(AMD Mobility Radeon HD 5430/5450, AMD Radeon E4690, AMD Radeon HD 5550, nVIDIA GeForce GTS 450, nVIDIA GeForce GTX 460, nVIDIA GeForce GTX 465).
  • DirectX 11 ve OpenGL 4.1 desteği sağlar.

Not: 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Yazılımın tam sürüm ücreti 39.95 dolardır.

AIDA64 Extreme Edition download

Bir cevap yazın

indir, program indir,