AGSoft Randevulu Paket İş Takip Programı

AGSoft Randevulu Paket İş Takip Programı indir

AGSoft Randevulu Paket İş Takip Programı

Program ilk açıldığında karşımıza çalışmak istediğimiz kullanıcı kodu ve şifre giriş bölümü gelir. Programın demo sürümünde 4 adet kullanıcı tanımlıdır. Bunlar “agsoft”, “agsoft2”,“agsoft3”, “agsoft4” ve hepsinin ortak şifresi “1” (sayı ile bir)’dir. Kullanıcılar farklı yetkilerle donatılmıştır. Tam sürümde kullanıcı kodları ve şifreler değiştirilebilir, eklenebilir ve çıkarılabilir.
Yapılan işlemler
Firma Giriş ve Değişiklik: Bu bölümden randevu verilecek ve işlem yapılacak firmalaraait bilgilerin giriş ve değişiklik işlemleri yapılır.
Kayıtlı Firma Listeleri: Daha önceden kaydı yapılan firmaların listelenmesi ve seçilen firmaya ait işlem yapılması için kullanılır.
Randevu Raporları: Tüm randevu bilgilerine ulaşıldığı, değişiklik yapıldığı, verilen kriterlere göre raporlandığı ve iptal edildiği bölüme ulaşılır.
Görüşmeleri İzle Değiştir: Randevulara ilişkin yapılan görüşmelerin neticelerinin izlenmesi ve bu görüşmelerin üzerinde değişiklik yapılabilmesini sağlar.
Aylık Haftalık Rapor ve Giriş: Randevuların aylık takvim halinde izlenmesini aynı zamanda çizelge üzerinden doğrudan giriş yapılabilmesini sağlar.
Firma Borç Alacak ve Tahsilat: Firmaların borç ve alacaklarının takibi ve görüşme harici yapılan tahsilatların girişinin yapılmasını sağlar.
Paket Giriş ve Değişiklik: Yapılacak paket işlem bilgilerinin, ücret ve çalışanlara ödenecek prim oranlarının belirlendiği bölüm.
Günlük Kasa Raporu: Nakit olarak tahsiların takip edildiği bölümdür.
GÜNLÜK NOTLAR
Çalışılan güne ait daha önceden girilen ve o güne ait notlar bu bölüme girilir. İleriki veya önceki tarihe ait bir not girilecekse üstte yer alan tarih ilgili tarihe getirilir, bilgi girişi sonrası tarih tekrar eski bir tarihe veya başka bir tarihe çevirilir.
Günlük notlar sadece giriş yapılan kullanıcı tarafından giriş yapılabilir ve görüntülenebilir.

Tüm kullanıcılara ait notlar için GENEL GÜNLÜK NOTLAR” bölümü kullanılmalıdır.
GENEL GÜNLÜK NOTLAR
Tüm kullanıcıların ekranında görüntülenecek genel günlük notlar en üstteki tuşlardan “Genel Not Girişi” tuşu ile açılan pencereden yapılır. Açılan pencereden girilecek notun tarihi yazılır ve giriş sonrası kaydet tuşu ile işlem tamamlanır. Genel not girişi yapılabilmesi için bu kısma giriş yektisi olması gereklidir.Ödemeler kredi kartı ve nakit ödeme olarak takip edilebilir.

Detaylı günlük kasa takip edilebilir.
Yeni Sürümdeki Değişiklikler:

AGSoft Randevulu Paket İş Takip Programı download

Bir cevap yazın

indir, program indir,