Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner indir

Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner 2.2, kullanıcı dostu arayüzüyle ücretsiz, hızlı ve güçlü bir ağ tarayıcısıdır. Advanced IP Scanner, saniyeler içinde kablo veya kablosuz yerel ağınızdaki tüm bilgisayarları bulur ve bağlantı noktalarını tarar. Program, HTTP, HTTPS, FTP ve paylaşılan klasörler gibi çeşitli ağ kaynaklarına kolay erişim sağlar. Ayrıca Wi-Fi ağınızdaki tüm IP adreslerini tespit edebilirsiniz. Uzak PC kapatma özelliği sayesinde Windows işletim sistemi bulunan uzak bilgisayarınızı veya bilgisayar grubunuzu kapatabilirsiniz.
Bunun yanısıra, Advanced IP Scanner ile bu makineleri ağ kartlarının Wake-On-LAN (Yerel Ağ Üzerinden Açma) işlevini desteklemesi durumunda uzaktan uyandırabilirsiniz. Advanced IP Scanner 2.2 ve Radmin uzaktan kontrol yazılımı sıkıca bütünleşiktir. IP Scanner, ağınızı taramanızı, Radmin Server üzerinde çalışan tüm bilgisayarları bulmanızı ve tek bir tıklamayla onlardan birine bağlanmanızı sağlar. Radmin Server üzerinde çalışan uzaktaki bir makineye erişmek için bilgisayarınızda Ücretsiz Radmin Viewer yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Radmin ile uzaktaki bir bilgisayara Tam Kontrol, Dosya Aktarımı ve Telnet modlarında erişebilirsiniz. Bir alt bilgisayarlar setinde daha basit toplu işlemler yapmak için Sık Kullanılanlar listesine makineler ekleyebilirsiniz.
Advanced IP Scanner otomatik olarak başlangıçta listeyi yükler. Tüm ağı mı yoksa sadece Sık Kullanılanlar listesindeki bilgisayarları mı tarayacağınızı seçebilirsiniz. Ayrıca Sık Kullanılanlar listenizi tarama maksatlı ve diğer işlemler için kullanabilirsiniz.

Advanced IP Scanner download

Bir cevap yazın