Adsl Sorgulayıcısı Program

Adsl Sorgulayıcısı indir

Adsl Sorgulayıcısı

Adsl kullanıcıları için küçük ve kullanışlı bir program olan Adsl Sorgulayıcısı ile Türk Telekom‘un adsl kota sayfasına girmeden direkt olarak masaüstünüzden kota bilginizi öğrenebilirsiniz.

Programın en güzel özelliği çok küçük ve sade olması. Kurulum yok, sadece 130 KB. Programı masaüstünüze koyup gerektiğinde çift tıklayarak açın ve kota bilgilerinizi kolayca edinin.

Normalde kota bilgilerini öğrenmek biraz zahmetlidir. İlk önce Türk Telekom’un adsl kota sayfasını açarsınız. kullanıcı adı ve şifresini girersiniz. Ekrandaki numaraları ve harfleri girersiniz. Bilgileriniz doğruysa Türk Telekom tarafından ikinci bir sayfa olan “Sözleşmeyi kabul ediyor musunuz” sayfasına yönlendirirsiniz. Bu sayfadan sonra başka bir sayfa olan “Teşekkür ederiz, lütfen yukarıdaki menüden istediğinizi gerçekleştirin” sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfadan da kota bilgilerinize ulaşırsınız.

Bu program bu zahmeti ortadan kaldırıyor. Bir kez kullanıcı adı ve parolanızı girdiğinizde bilgisayarda güvenli bir şekilde program tarafından saklanıyor ve düğmeye bastığınızda otomatik olarak sadece birkaç saniye içinde kota bilgilerinize ulaşıyorsunuz. İşiniz bittiği zaman da Esc tuşu ile kapatıyorsunuz.

Programın tek eksik özelliği sadece içinde bulunduğumuz ayın bilgilerini gösteriyor. (Türk Telekom’un sayfasında son üç ay)

Adsl Sorgulayıcısı Program download

Bir cevap yazın

program indir, ücretsiz programlar,