Adobe, ücretsiz tasarım bileşenleri sunan Creative Cloud Market’ı kullanıma açtı

Adobe, Creative Cloud girişiminin bir parçası olarak tasarımcıları, sanatçıları ve geliştiricileri sevindirici bir projeye imza attı. Creative Cloud Market adını verdiği bir online mağazayı hayata geçiren yazılım devi kreatifler için yüksek kaliteli tasarım bileşenlerini buradan ücretsiz olarak sunmaya başlıyor.

Behance üzerindeki yetenekli kreatiflerle işbirliği yaparak Creative Cloud Market’ı hayata geçirdiğini duyuran Adobe, buradan sanatçılar, tasarımcılar ve geliştiricilerin projelerinde kullanması için vektör grafikleri, ikonlar, şekiller, UI kitleri, görseller sunacak.

Üstüne üstlük bu yüksek kaliteli, telif sorunu olmayan tasarım bileşenlerini ücretsiz olarak tüm Creative Cloud üyelerine açacak olan Adobe bu hizmetiyle kullanıcıların kişisel ya da ticari projelerinde yaratıcı süreçlerine destek olmayı amaçlıyor.

Creative Cloud Market

Creative Cloud’un masaüstü arayüzünde Assets sekmesinin altında yer alan Market kategorisinden ilgilendiğiniz konu ile ilgili varlıkları aratabilecek ve direkt olarak hiçbir ek ücret vermeden indirebileceksiniz.

Tüm paralı Creative Cloud abonelerine açık olan mağazadan kullanıcılar PSD, ABR, TPL, JPEG ve PNG de dahil olmak üzere her ay 500 tekil bileşeni indirerek kullanabilecek.

adobe market

Adobe, Creative Cloud Market’ın yakın zamanda Creative Cloud’un iOS ve Android uygulamalarına da ekleneceğini söylüyor. Son güncellemesiyle dosya eşzamanlamasının otomatik hale geldiği, farklı hesapları kontrol etme özelliğinin de eklendiği Creative Cloud’u henüz indirmediyseniz buradan yükleyebilirsiniz.

Creative Cloud Market’tan nasıl yararlanabileceğinizi ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Adobe, Creative Cloud,