Adnan Hoca’nın melekleri The Times’ta

İngiliz The Times gazetesi, Adnan Oktar’ın uydu üzerinden yayın yapan kanalında kendisiyle birlikte kamera karşısına çıkan kadınları haber yaptı.

Gazetenin, ‘Versace Müslümanları, dindarları öfkelendiriyor’ başlığıyla verdiği haberde, programda sürekli Adnan Oktar‘ın yanında oturan yüksek topuklu ve ağır makyajlı bu kadınların, kendilerini ‘dindar Müslümanlar’ olarak tanımladığı belirtiliyor.

adnan hocanın melekleri,  Ece Koç, Ceyla Özbudak, Aylin Kocaman ve Ebru Altan

‘BİZİM GİBİLERE ALIŞIK DEĞİLLER’

“Hepsi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun” denilen Ece Koç, Ceyla Özbudak, Aylin Kocaman ve Ebru Altan‘la görüşen The Times, ‘ekonomist’ olduğu belirtilen Ece Koç’un, “Arkadaşlarım ve ben çok dikkat çekiyoruz çünkü, insanlar hem dindar Müslüman olup hem de bizim gibi modern görünümlü olabilen kadınlar görmeye pek alışık değiller” diye konuştuğunu yazdı.

‘ÇOK SERT TEPKİLER ALIYORLAR’

The Times, kadınların kamuda başörtüsü takıp takamayacağı konusunda sert bir şekilde bölünmüş olan Türkiye’de, televizyondaki bu kadınların görüntüsünun, programın içeriğinden daha çok tartışıldığını ve internet forumlarında çok sert tepkiler aldığını da yazdı.

Bir cevap yazın

Adnan Hoca, Adnan Hocanın kızları, Adnan Hocanın melekleri, Adnan Oktar,