Abdio Word to PDF

Abdio Word to PDF download

Abdio Word to PDF

Abdio Word to PDF oldukça kolay kullanımlı bir PDF dönüştürme yazılımıdır. Yazılımla sahip olduğunuz tüm Word dökümanlarını PDF dosya biçimine dönüştürebilirsininiz. Günümüzde PDF dosya biçiminin kullanımı oldukça yaygınlaştığından zaman zaman elinizdeki metin belgelerini ya da Word dökümanlarını PDF dosya biçimine dönüştürme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu nedenle bu yazılımın oldukça önemli bir ihtiyacı karşıladığı söylenebilir.
Bilindiği üzere yıllar geçtikçe Word uygulamaları da güncelleniyor ve farklı sürümleri oluyor.

Abdio Word to PDF yazılımı hem Word 97-2003 biçimlerini hem de Word 2007 biçimini desteklemektedir. Sahip olduğunuz tüm Word dosyalarını, RTF dosyalarını, HTML ve HTM dosyalarını, XML dosyalarını, TEXT dosyalarını (metin dosyası), CSS dosyalarını PDF biçimine kolayca dönüştürebilirsiniz.

Elinizdeki resim dosyalarını da PDF biçimine dönüştürmek isterseniz yazılım bu konuda da destek veriyor. PNG, JPG, JPEG, BMP ve GiF biçimli resim dosyalarını PDF biçimine dönüştürebilirsiniz. Görüldüğü üzere oldukça fazla sayıda dosya biçimine destek veren yazılım aynı zamanda çoklu dil desteğine de sahiptir. Yine kullanımı çok kolay ve işlevlerine hızlıca yerine getirebilen bir yazılımdır.

Abdio Word to PDF download

Bir cevap yazın

indir, program indir,