A-PDF Office to PDF

A-PDF Office to PDF download

A-PDF Office to PDF

A-PDF Office to PDF, dosya dönüştürme programıdır. Program sayesinde Microsoft Office belgelerini (Word, Excel, Powerpoint, Publisher, Infopath, Visio, CHM) profesyonel kalitede PDF dosya türüne dönüştürür. Programın toplu dönüştürme, dizin içinden doğrudan dönüştürme ve komut satırlı dönüştürme olarak 3 farklı yapısı vardır.

Kullanıcı dostu arayüz ile bir ofis belgesi kolayca PDF’ye dönüştürülebilir. Programın içinden sürükle bırak yoluyla veya Add/ Add folder yoluyla seçim yaparak dönüştürme yapabilirsiniz. Ayrıca bir belgeye farenin sağ tuşuyla tıklayıp ‘Convert to PDF’ yi seçip programın açılmasını sağlayıp, dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

Output Settings kısmından, Add Security’ye bastığınızda PDF belgeleri için belge parolası oluşturabilir; Add Watermark içinden hazır filigran seçimi ya da kendi filigranınızı oluşturabilir; Properties içinden PDF belgeleri için başlık, konu, yazar, anahtar kelime yazabilir; Viewer içinden belgenin görüntülenecek kısmı ayarlanabilir; Add Page Number içinden de sayfa numarası işlemi yapılabilir.

Program aşağıdaki dosya türlerini destekler:

  • MS Word Dosya: .DOCX, .DOC, .DOT, .TXT, .RTF, .WRI
  • MS Powerpoint Dosya: .PPTX, .PPT, .POT, .PPS
  • MS Excel Dosya: .XLSX, .XLS, .XLT, .XLC, .XLA, .XLW, .XLM
  • Microsoft Compiled HTML Help: (.CHM)
  • MS Publisher Dosya: .PUB
  • MS Infopath Dosya: .XML, .XSN
  • MS Visio Dosya: .VSD, .VDX
  • Resim Dosya: .TIF, .TIFF, .FAX, .G3N, .G3F, .XIF, .GIF, .JPG, .JPEG, .JPE, .JIF, .PCX, .BMP, .DIB, .RLE, .PNG, .DCM, .DIC, .DICOM, .WMF, .EMF, .TGA, .TARGA, .VDA, .ICB, .VST, .PIX, .PXM, .VBMP, .JP2, .J2K, .DCX, .CRW,.PSD, .IEV, .LYR

NOT: Programın kurulumu sırasında GhostScript adlı programı da yükler. Programın çalışabilmesi için bunun yüklenmesi gerekir.

İndirdiğiniz dosya 32 bit’tir. 64 bit için buraya tıklayınız.

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde çıktı çalışmalara filigran eklenir. Lisanslı fiyatı ise 49$’dır.

A-PDF Office to PDF download

Bir cevap yazın

indir, program indir,