8 saniyede açılıp internete bağlanabilen dizüstü

ASUS, 8 saniyede sistemin açılmasına imkân tanıyan yeni nesil AMD dizüstü sistemlerini sunuyor…

AMD Turion X2 Ultra Dual-Core mobil işlemcisini kullanan F5Z ve F8Tr serisi dizüstü sistemleri, daha uzun pil ömrü, gelişmiş sistem, grafik ve video performansı sunuyor.

AMD Turion X2 Ultra Dual-Core

Anında Eğlence

Açılıştan itibaren internete sadece 8 saniyede erişmenizi sağlayan ExpressGate, anında eğlence için her şeye birden ulaşabileceğiniz bir ağ geçidi. MSN, Skype, Google Talk, QQ ve Yahoo! Messenger gibi en popüler mesajlaşma uygulamalarını kullanabiliyor, evden çıkmadan hemen önce hava durumunu kontrol edebiliyor veya e-posta gönderip alabiliyorsunuz. Dahası, kullanıcı dostu resim yöneticisi, resimlerinizi hem düzenlemenizi hem de seçiminize bağlı olarak slayt gösterisi ya da farklı modlarda görüntülemenizi sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak ExpressGate’in kullanıcı dostu Grafik Kullanıcı Arayüzü, çocukların ve ileri yaştakilerin pek çok özelliği kolaylıkla kullanabilmelerini sağlıyor.

Her Zaman Üretkenlik: F5Z

15.4″ geniş ekrana sahip F5Z serisi, eğlence özelliklerinin yanı sıra ofis dışındayken yaptığınız işler için de ideal bir yol arkadaşı olma özelliği taşıyor. Entegre yüksek çözünürlüklü web kamerası ve kablosuz ağ bağlantısıyla kablo derdi veya harici cihaz karmaşası olmadan istediğiniz her yerden canlı video konferans yapabiliyorsunuz. Özel ASUS Splendid Video Intelligence teknolojisine sahip F5Z’nin LCD ekranı, gelişmiş kontrast, parlaklık, ten tonu ve renk doygunluğu özellikleri ile gerçek renklerde, daha keskin, temiz görüntü kalitesi sunuyor.

Tarz Sahibi Mobilite: F8Tr

Çizilmeye karşı dayanıklı tabaka ile kaplı F8Tr notebook serisi, tüm mobil işleriniz için tasarlandı. Hem sahip olduğu en yeni teknolojiler hem de estetik tasarımıyla çalışmayı keyifli hale getiren ASUS F8Tr, yüksek çözünürlüklü entegre web kamerası, parmak izi tarayıcı ve elinizi kullanmadan sisteme girmenizi sağlayan SmartLogon teknolojisiyle birçok özellik sunuyor.

Bir cevap yazın

Etiketler: