3D-Subtitler

3D-Subtitler download

3D-Subtitler

3D-Subtitler, elimizdeki altyazı dosyalarını 3D filmlerde izlenebilecek hale dönüştürebilen bir altyazı dönüştürme yazılımıdır. Yani klasik 2 boyutlu filmler için kullandığımız altyazılarımızı 3 boyutlu filmlerimizde de kullanabilmemiz için tasarlanmıştır. Bu sayede eğer senkronizasyonları uyuyorsa elimizde altyazısı olan bir 3D film için 3 boyutlu altyazı aramaktansa elimizdekini 3 boyutlu hale getirebiliriz.

3D-Subtitler yazılımı Türkçe dil kodlama desteğine sahiptir. Yani dilimizdeki harflere de destek vermektedir. Tabii ki Türkçe (1254) seçeneğini seçmemiz gerekiyor. Yazılımla altyazının büyüklüğünü, yazım biçimini, kalitesini, rengini de seçebilirsiniz. Ayrıca altyazının derinliğini ve parlaklığını da oranlayabilirsiniz.

Yazılımın Kullanımı:

  • indirmiş olduğunuz “RAR” dosyasını bir klasör içerisine açınız ve “3Dsubtitler” adlı uygulamayı çalıştırmak için tıklayın.
  • Uygulama açıldıktan sonra “input file” alanından dönüşüm yapmak istediğiniz “srt” uzantılı altyazı dosyasını bilgisayarınızdan bulup seçiniz.
  • “Output Directory” alanından dönüşüm işleminden sonra yeni altyazı dosyasının nereye kaydedileceğini belirleyiniz.
  • “BDSup2Sub path” alanına tıklayarak “RAR” dosyasını açmış olduğunuz klasör içerisindeki “BDSup2Sub” isimli dosyayı seçiniz.
  • Yazım biçimini, büyüklüğünü, yazı karakterini (Türkçe 1254), 3D tipini (yan yana veya üst üste), yenileme oranını, dili (Türkçe), yazı rengini, parlaklık ve derinlik ayarını, altyazı kalitesini sırasıyla belirleyiniz.
  • “Save Setting” ve ardından ” Convert” düğmelerine tıklayınız.
  • İşlemin bitmesini bekleyiniz. (İşlem yapmadan önce “Preview” düğmesine tıklayarak ön-izleme yapabilirsiniz.)

Yazılım kurulum işlemi gerektirmez ve tamamen ücretsizdir.

3D-Subtitler download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,