13’ünde alkole başladı, 14’ünde seks yaptı – Britney Spears

Britney Spears

Toksik yıldız Britney Spears‘ın annesi Lynne Spears konuştu…

Son birkaç yıldır psikolojik sorunlarla boğuşan Britney Spears’ın belki de tüm yaşadıklarının kaynağı herşeyi çok erken yaşta tanıyıp tüketmiş olması. Annesi Lynne’in yaptığı açıklamalara bakılırsa Britney Spears‘in, cinsellik, uyuşturucu gibi, bir tekinin bile bünyede arıza yaratabileceği pek çok yaşamsal konuyla çok erken yaşta tanışmış.13'ünde alkole başladı, 14'ünde seks yaptı - Britney Spears

53 yaşındaki anne Lynne’e göre, çocuğunun bugün yaşadığı tüm sorunların temelinde Britney’nin henüz daha çocuk yaştayken menajerleri tarafından seks objesi olarak gösterilmesi yatıyor. Küçücük bir çocukken Disney’in yıldızı haline gelen Britney Spears, 13’ünde alkole başlamış, 14’ünde bekaretini yitirmiş, (kendinden büyük bir adamla) 15’inde de uyuşturucuya başlamış.

Bu sene akıl hastanesinde terapi gören Spears, 16 yaşındayken özel jetinde kokain partisi yapıyormuş. Kevin Federline’la 2004 yaptığı evliliğinden iki çocuk sahibi olmuştu. Ünlü şarkıcı özel hayatındaki problemlerden ve de uyuşturucu alışkanlığından dolayı çocuklarının velayetini 2007’de boşandığı eşi Federline’a bırakmak zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

Britney Spears, kokain partisi, Uyuşturucu,