100 euro’ya limitsiz fuhuş

limitsiz seksAlmanya, genelevlerde başlatılan ‘yiyecek içecek dahil limitsiz seks’ uygulamasını tartışıyor.

Almanya’da genelevlerde başlayan, limitsiz, sabit tarife anlamına gelen “flatrate” uygulaması büyük tartışma yarattı.“Marburg Genelev Karşıtı İnisiyatifi” sözcüsü Inge Hauschildt-Schön, kadınların erkekler tarafından sınırsız biçimde sömürülmesini kolaylaştıran uygulamanın insanlık kurallarını ihlal anlamına geldiğini söyledi. Baden Württemberg Eyaleti İçişleri Bakanı Heribert Rech ise “Acilen önlem alınmalı” dedi. Stuttgart Savcılığı ise “100 euro’ya, yiyecek-içecek de dahil, limitsiz fuhuş” sloganıyla reklam yapan genelev sahibi aleyhine, kadınları sömürme suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.

Sex-Flatrategenelevi uygulamasının mimarı, Romanya vatandaşı Patricia F. (26), aynı konseptle Almanya’da randevuevi işletiyor. “100 euro’ya yiyecek içecek dahil limitsiz fuhuş” uygulamasını savunan F., “Sürümden kazanıyoruz. Erkekler ikiden fazla yapamıyor. Biranın da en ucuzunu veriyoruz. Bizde çalışan Romanyalıların çoğu, günlük götürü ödemeyle taşeron usulü çalışıyor. Kimse bir şeye zorlanmıyor. Gündelikleri, 100 ila 200 euro arasında değişiyor” dedi.

Waiblinger polisi ise şikâyetler üzerine genelevi denetlediklerini, yasal işlem yapabilmek için herhangi bir neden bulamadıklarını açıkladı. Polis sözcüsü, kadınların müşterileri seçme olanağı bulunduğuna dikkat çekti.

Bir cevap yazın

fuhuş, genelev, randevu evi,