10-Strike Network Monitor

10-Strike Network Monitor download

10-Strike Network Monitor

10-Strike Network Monitor, bir ağ izleme yazılımıdır. Program bilgisayar, sunucular, switches, host ve diğer aygıtları izlemeye olanak sağlar. Aynı zamanda veritabanı, hizmet, dosyalar, klasörler, süreçler, diskler, VPN bağlantıları, JavScript ve Visual Basic scriptleri izler.Programın işlevselliği periyodik olarak otomatik cihaz yoklamaya dayanmaktadır. Cihaz bir ICMP paket gönderme (ping) girişimi, ağ üzerinde gerekli bir TCP portuna bağanmak, bir veritabanına erişim ya da yönetilen bir geçiş denetimi (SNMP) için onay kullanılabilir.

Listeden desteklenen kontrol listesi denetlenir, kontrol başarılı olunca görev yeşile döner, başarısız olursa kırmızı görülür. Yürütülen tüm çalışmaların istatistik verisi çubuk grafik içinde gerçek zamanlı gösterilir. Ayrıca geçen veriler de izlenebilir. Kolay yapılandırılabilir: Ağ tarama ile bulunan host’lar saniyeler içerisinde gösterilir.Çok sayıda desteklenen kontrol var. (TCP, ICMP, DNS, ARP, MAC, SNMP, FTP, Netbios vs.) Farklı tarzda bildirim yapılabilir.Kullanıcı dostu arayüz ile hızlı yapılandırma yapılabilir.

Kısıtlama ve lisans: 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 149.95$’dır.

10-Strike Network Monitor download

Bir cevap yazın

Ağ (Network) programları, indir,